gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

kolay örgü hırka modeli

Konu, 'Örgü Kazak, süveter Modelleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

tarifli hırka modelleri kolay hırka modelleri kolay örgü tarifleri örgü tarifleri [​IMG]

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: kolay örgü hırka modeli
    çok güzel ya güllü müllü rengide çok hoşmuş ağır duruyor

kolay örgü hırka modeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay örgü bolero modeli

Kolay örgü bolero modeli

kolay örgüler kolay bolero modelleri en örgü modelleri örgü tarifleri bolero yapımı Kolay örgü bolero modeli 200 ilmek 2 düz 2 ters olarak örgüye başlanır. 1 karış kadar ördükten sonra ilmekler yarıya indirilir. Bunun için 2 ilmek düz, 2 ilmek ters, 2 ilmek düz şeklinde örgü yapılır. Bu bölümde 1 düz,1 ters olrak örülür. 2 karış kadar ördükten sonra ilmekleri tekrar 2 katına cıkaracağız....
  2. Örgü Hırka Model

Örgü Hırka Model

yeni model hırkalar hırka yaka kesimi süveter kol kesimi nasıl yapılır reklam kol süveter Yapılışı. Arka:Oriantel iple ve 8 numaralı şiş kullanılarak 68 ilmekle örgüye başlanır8 sıra haroşa örüldükten sonra 6 numaralı şişle Feza zara ipi takılır ve örgüye haroşa ile devam edilir. 80 cm olunca 3-2-1 kol kesimi yapılır. 22 cm oluncaya kadar örüldükten sonra örgü bitirilir. Ön:Oriantel...
  3. kolay ve hoş hırka modelleri

kolay ve hoş hırka modelleri

kolay hırka yapımı kolay hırka örnekleri
  4. örgü hırka modelleri

örgü hırka modelleri

örgü hırka modelleri örgü hırka ören bayan modelleri bayan hırkaları meleklerim biliyorsunuz önümüz kış ve bu mevsim için şık hırkalar kadınların vazgeçilmezidir..kadınlar için örgü hırkaların apayrı br yeri vardır..değişik tarzda ve renkteki hırkaları ister pantolonla ister etek üzerine rahatlıkla kullanabiliriz..bu modelleri ben çok sevdim umarım siz de seversiniz... 434241
  5. Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri

Kolay Anlatımlı Örgü Modelleri de paylaşırsanız çok iyi olur. Ben örgüde henüz yeniyim ve kolay modeller istiyorum :)

Sayfayı Paylaş