gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.222
    Ödül Puanları:
    113

Kolay Pasta

Konu, 'Kekler - Pastalar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Malzemeler Savoyer bisküvi Vanilyalı puding
    Çikolata sosu

Yapilis Tarifi
    Savoyer bisküvilerini kilitli kek kalıbının dibine ve kenarlarına da dikine olarak dizin. Hazır paketlerde aldığınız vanilyalı pudingi hazırlayın. Dizilmiş olan savoyerlerin üzerine pudingi bir kat dökün. Tekrar bir sıra daha savoyer döşeyin ve tekrar puding dökün.
    Kalıbın derinliğine ve isteğe göre kat sayısını ayarlayın, ancak en üstte puding koyun. Kenarlardaki savoyerleri pastanın üzerine kıvırın. En üste de çikolata sosu dökerek servis yapın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Kolay Pasta
    kız eco tarif verirken anlaşılır şekilde ver türkçe yaz savayor ne demek :hmm:bak şimdi merak ettim cildim bozulursa görürsünüz :789:

Kolay Pasta konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Etimekli Kolay Pasta

Etimekli Kolay Pasta

kolay etimekli pasta etimekli pastalar etimek pastası pudingli etimek pastası etımeklı pasta malzemeler:1 paket etimek,1 paket krem şanti,1 paket cremole veya puding,1 su bardağı şeker,1 su bardağından biraz fazla su,4 su bardağı süt yapılışı:şekeri bir tencerede eriyinceye kadar karıştırarak pişir.şeker iyice eriyince üzerine 1 su bardağından...
  2. Kolay mozaik pasta

Kolay mozaik pasta

bisküvili pasta tarifleri mozaik pasta kolay tarifleri kolay mozaik tarifi BİSKÜVİLİ MOZAİK PASTA Kek İçin Malzemeler 100 gr tereyağı 1.5 çay bardağı toz şeker 1.5 çay bardağı süt 4 yemek kaşığı kakao 350 gr pötibör bisküvi Üzeri için İri dövülmüş antep fıstığı BİSKÜVİLİ PASTA TARİFİ Tereyağını eritin. Şeker, süt ve kakaoyu ekleyip karıştırın. Bisküvileri küçük parçalara ayırıp...
  3. Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri

Kolay Yaş Pasta Tarifleri lazım bana hem lezzetli hemde kolay olursa çok sevinirim biraz acemiyimde:)
  4. Bisküvili Kolay Pasta tarifi

Bisküvili Kolay Pasta tarifi

resimli Bisküvili Kolay Pasta tarifi Bisküvili Kolay Pasta yapılışı 7'den 70'e herkes pasta sever, pasta yapmak zaman alsa ve biraz zor olsada biz size bu zamanı ve zorluğu daha aza indirecek muhteşem bir tarif vereceğiz Melek'ler:) Bisküvili Kolay Pasta tarifi ile sizde evinizde bu lezzetle ziyafet çekebilirsiniz Melek'ler:) Malzemeler 2 Paket pötübör bisküvi 2 Çorba kaşığı kakao...
  5. Kolay Kestaneli Pasta Tarifi

Kolay Kestaneli Pasta Tarifi

kestaneli pasta tarifleri, kestaneli pasta tarifi, kestaneli pasta nasıl yapılır Kestaneli pasta tarifler arasından zorlanmıyacağınız ve lezzeti ile damağınızda enfes bir tat bırakacak pratik kestaneli pasta tarifini paylaşıyoruz. Çocuklarınız da çok seveceği bu tarifle çay yanların da misafirleriniz içinde lezzetli ikramda bulunabilirsiniz. Malzemeler: • 2 su bardağı haşlanmış...

Sayfayı Paylaş