Kolay Zayıflamanın Yolu

bence zayiflamanin kolayi molayi yoktur
hepsi zordur önemli olan azimli olmaktir!!!!

Anonim

Ben de 12 yaşındayım ve 54 kilosum normalsin :) ve eğer boyun kilondan fazlaya normalsin.

ama ben erkeğim banada öneri verin

aynen bende 12 yaşındayım 165 cm boyum var ve 55 kiloyum çevremdekiler az diyor ama fazla olduğunun farkındayım ben şu an 50 kiloyum ve zayıflamaya devam ediyorum zayıflama yolum ise çok kolay okulda ve evde bol bol su içmeni tavsiye edrim suyu elinden hiç bırakma aklına geldikçe iç her gün mutlaka 1 elma ye ve evde şarkı açıp dans et müsait olduğun zamanlar aşağıya in ve ip atlaya veya yürüyüş yap sürekli karnını içeri çek bu sayede karın kasların gelişir göbeğin çok kötü durmaz bunları uygulamanı tavsiye ederim ve bolca bisiklet sür ve mekik çek

ben 14 yaşındayım ve çok kiloluyum ama kar tanesi senin sayendee zayıflıycammmmmmmmmmm (insallah) ço çok çok teşekkür ederimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :):):):):):)

arkadaşlar ben 13 yaşımdayım ve 70 kiloyum 20 kg vermek istiyorum yardım edermısiniz

ben 12 yaşındayım ve 65 kilodan 55 e düştüm ilk akıpunktra gittim orda 3 kilo verdim ve sonra bırkatım kendim yapmaya başladım halanda yapıyorum çok kolay zayıflamak aklına zor iş die geçirmeyin

Geri