gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kolpa Düğüm sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kolpa Düğüm şarkısı sözü Kolpa Düğüm sözleri

Son zamanlarda isyanlarda, bunalımda haykırışta mısınız? O halde bu şarkı tamda size göre arkadaşalrım. Hangi şarkı mı, tabi ki Kolpa düğüm şarkısı :) Söylemek istediğiniz tüm sözleri bu şarkıyla haykırın diyorum Melek'ler:)

Dost dediğimiz içimizi yaktı
    Ah çektiğimiz dışımıza aktı
    Sevdiğimiz bize bir çaktı
    Alem kendini o da beni sattı

Gitsem buralardan seni birdaha görür müyüm
    Görmesem ne çıkar sanki ölür müyüm
    Bilemem artık sensiz ben büyür müyüm
    Elim yüzüm her yanım bin bir düğüm düğüm
    Ruhumda onca delik varken
    Bana sahiplenmekten bahsetme
    Bedenimdeki bırak benim olsun
    O zamanlar sen bile daha yoktun

Gitsem buralardan seni bir daha görür müyüm
    Görmesem ne çıkar sanki ölür müyüm
    Gel desen gelemem zaten mühürlüyüm
    Elim yüzüm heryanım binbirdüğüm düğüm
    Ruhumda onca delik varken
    Bana sahiplenmekten bahsetme
    Bedenimdeki bırak benim olsun
    O zamanlar sen bile daha yoktun

Kolpa Düğüm sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolpa Düğüm şarkı sözleri

Kolpa Düğüm şarkı sözleri

Kolpa Düğüm şarkı sözleri Kolpa Düğüm şarkısı sözleri Merhaba millet kolpa dinlediniz mi bilmiyorum ama kesinlikle dinlemenizi öneriyorum ve sizlerden de Kolpa Düğüm şarkı sözlerini rica ediyorum :)
  2. Kolpa Düş Yakamdan sözleri

Kolpa Düş Yakamdan sözleri

Kolpa Düş Yakamdan sözleri Kolpa Düş Yakamdan şarkı sözü Merhaba Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler... Bu sayfamızda Kolpa'nın Düş Yakamdan adlı şarkısının sözlerini paylaşıma sunuyoruz :) Böyle mi öldüm ben Kendimi toğrağa gömdüm ben Huzurunda da kayboldum Gözüm karardı düştüm ben Yalın ayak dolaşır gibiyim Buzdan soğuk caddelerinde Yüzün koyun düşmüşüm yere Bittim...
  3. Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri

Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz sözleri Kolpa Böyle Ayrılık Olmaz şarkısı sözü Merhaba Melek'ler ve Kolpa hayarın olan tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda efsane şarkı olan ve Kolpa tarafından yeniden yorum bulup popüler olan Böyle Ayrılık Olmaz şarkısının sözlerini paylaşıyoruz:) Kim derdi ki seninle bir gün ayrılacağız Geçip giden yılları ardından bakacağız kim Derdi ki bitanem gün...
  4. Kolpa Son Nefesim sözleri

Kolpa Son Nefesim sözleri

Kolpa Son Nefesim sözleri Kolpa Son Nefesim şarkısı sözü Kolpa'nın en sevdiğim ama uz
  5. Kolpa Beni Aşka İnandır sözleri

Kolpa Beni Aşka İnandır sözleri

Beni Aşka İnandır şarkısı sözleri kolpa Kolpa Beni Aşka İnandır sözleri Kolpa sevenler için ve siz sevgili melek'lerimiz için bu sayfamızda kolpa'nın Beni Aşka İnandır adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz :) Şimdi bana öyle bişeyler Söyle ki durup dururken Tam hayattan vazgeçerken Beni aşka inandır Şimdi bana öyle bişeyler Söyle ki durup dururken Tam hayattan vazgeçerken Beni aşka...

Sayfayı Paylaş