gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Komik Gebelik Testi

Konu, 'Komik Resimler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Selam anneler anne adayları şimdi sizinle gebelik testi yapacağız. Hemde resim üzerinden :D:D Resimdeki kahve çekirdekleri hareket ediyor muuu etmiyormu ? Ediyorsa hamişsiniz değilse yine hamişsiniz, :D:D Erkek olarak bakıyorsanız kafanız iyi demektir :D:D

Ee sonuç nedir umarım biride çıkıp cinsiyet sormaZ :D:D

prenses 1989 bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Melisamhhahne

Melisamhhahne Forum Okuru

Ben hamile değilim . 9 Yaşındayım ama duvar hareket ediyor.

prenses 1989 bunu beğendi.
Komik Gebelik Testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi

Gebelik testi

Gebelik testi Embryo transferinden 12 gün sonra hasta gebelik testi için yeniden kliniğe çağırılır. Burada ilk önce idrarda daha sonra ise kanda gebelik testi (beta-hCG) yapılır. Kanda yapılan testin sonucuna göre gebelik olup olmadığına karar verilir. Test pozitif olanlar 2 gün sonra yeniden kanda gebelik testi için çağırılır. İki testin sonuçları arasındaki...
  2. gebelik testi

gebelik testi

beninm regli olmama 7 gün var. çok merak ediyorumm beklemek istemiyom...
  3. Gebelik testi hakkında sorular

Gebelik testi hakkında sorular

gebelik testi nedir,gebelik testi nasıl yapılır,gebelik testi ne zaman yapılır,gebelik testinde ikinci çizginin silik çıkması,ikinci çizginin silik çıkması gebelik belirtisimi gebelik testi hakkında bilgiler Merhaba, benim adetim gecikti ve test uyguladım. Testte silik te olsa hafif 2. çizgiyi gördüm ve görmemle beraber daha sonra testi yere bıraktığımda 2. çizginin yok olduğunu gördüm ve...
  4. Gebelik Testi yardimmmm...

Gebelik Testi yardimmmm...

Merhaba arkadaslar , Adetim 1 gün gecikti ve sabah idrar testi yaptim. Bir cizgi dik bir cizgi yatay cikti. Ve cok belirgin. Yorumlar misiniz? Merakliyim da biraz :)
  5. gebelik testi

gebelik testi

Erkek arkadasim adetimin birinci gunu icime bosaldi ve ayni ay icinde bi kac kere daha geri cekilme yontemiyle birlikte olduk 3 gun geciktim test yaptim negatif cikti sizce hamile olabilirmiyim pişmanim :((

Sayfayı Paylaş