gebe
  1. melekkkkkkk

melekkkkkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

konuştuğum kşinin sevgilisi var

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında melekkkkkkk tarafından paylaşıldı.

sevdiğimin sevgilisi var aşığım ama sevgilisi var konuştuğum kişinin bi sevgilisi var ve ben bunu bile bile onunla konuşyorm kopmıyorum onun üstüne de gidiyorum bu konuda çünkü karşı trftakininyerine kendme koyuyorum felkt bi durum biliyorum çok üzülüyorum ne ypcm hiç bilmiyorum ama onu çok sevyrum onunda bni sediğinden erçktn emnim bana o knuyu açnca bnden zaman istyo offff

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    benden sana tavsiye simdilik onunla konusma eğerki senin icin o kızdan vazgecerse baskası icin senden vazgecer.ve siz beraberken belki araya baska kız girer senin iliskinde zarar görür.ondan kopamıyorsun ama olması gereken böyle iliskiden hayır görmek istiyorsan yapman gereken bu :)

3. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

seni sevdiğinden bukadar emin olma bence,gerçekten sevse hayatında sadece sen olurdun...!!!

4. katreee

katreee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aynen katılıyorum...

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    mucize güzell demişş bencee bu kadar güvenmee seven insann anında bitirir gelirdi sana birazz geridee durr aslında sevsee dakikasında gelirdi be tatlım...

6. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Canım bence bu ilişki en başından sarsılmış gibi:S Ben olsam asla inanıp devam etmezdim hatta hiç başlamazdım bile bence çok geç olmadan bitir tatlım benim fikrim bu..

7. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    seni sevdigine sen inanmissin áma nedense ben inanamadim bi insan ayni anda kac kisi sevebilir ki sen yaninda yokkende ona seni seviyorum ,askim ,bitanem vs gibi sözler söylüyor bence böyle iki yüzlü insanlardan uzak dur sana zarar verir canini yakar yazik degilmi diger kiza oda senin gibi seviyor asik, sevildigini saniyor belkide hayaller kuruyor o kizin yerinde sende olabilirdin hic biseyden haberi yok bence uzak dur o insandan bari o kizin günahina girmeyin belki biraz agir konustum ama ben düsündüklerimi saklayamiyorum aslinda agir degil gercekler sadece ben hatirlatmak istedim hayatta basarilar.

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Eger sevgilisi varsa hic ugrasma canim,bu saglikli bir iliski olmaz,sen de anlasabilecegin bir arkadas bul bence.Bu durum daha cok seni yipratir.

9. Kubur

Kubur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bi kere senden zaman istemesinin nedeni ne,ne kadar bi zaman istiyo.ben erkek arkadasımla 1,5 ay ayrı kaldıgımda bazı nedenlerden dolayı hayatına biri girmişti.sonra biz barısacagımız zaman benden o kızı bırakmak için zaman istedi,hatta benle görüşmek istemedi.ben iki kişiyi bi arada idare ediyomus durumuna düşmek istemiyorum,serefsiz değilim dedi.komustuk bi orta yol bulduk.çünkü kız intihara meyilliydi.2 kardeşini kaybettiği için psikiyatride yatılı tedavi görmüştü.o da intiharından korktugu için ayrıldık diyemedi ama bu süre zarfında da hiç aramadı,buluşmadı yani bi ilişkisi varmıs gibi davranmadı.1hafta gecmeden de ayrıldı ve benimle oldugunu da acıkca söyledi.kız hatta intihar etti sonra ama bi şey olmadı.sonra da unutuldu gitti bu olaylar.peki senin erkek arkadasının nedeni ne?gerçekten gecerli mi.bi de zaman istiyo ama ne kadar.ayrıldım demek bu kadar zor olmamalı,ama kalp kırmak istemiosa 1 hafta yeter de artar bile.bence bunu bi konus arkadasınla,baktın ki süre uzuyo o zaman sen bi daha arayıp sorma.

10. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

11. xpiedd

xpiedd Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnde bisim şirketten birine aşığım ama onnda 6 yıllık bi beraberliği var bn napcam peki??ama onnda haberi var onu sevdiğimden ve bazen iş çıkışı beraber takılıorus ama sadece takılıoruz bn böyle mutluym ama ne zamana kadar gtceku mutluluk bilmiorumm..bide dün akşam öptü bni bnde salak gbi iice bağlandımmm :S

12. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    allah seninde yardimcin olsun ne diyeyim sevmek sevilmek guzel sey ama sevdigin adamin hayatinda biri varken ne kadar guzel olur bilemem bence hic guzel olmaz aci verir insana , ayrica beni öptü demissin nasil öptü anlamadim yanaktanmi yoksa dudaktanni lütfen seni kullanmasina senin ona olan sevginden yararlanmasina izin verme sonra sen cok daha aci seyler yasarsin

13. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    aynen kendini kullandırma sakın bağlar bağlar sonra bırakır :S

14. hejar

hejar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım senin yazını okurken aynı kendimi gördüm banada zman ver ayrılmama kolay deyil bahanem sağlma olmalı dedi ve ben 1,buuck senedir devsm ettim kişi ve daha yeni söledi üstüne düşme kararı ona bırak ayrılda dme ne halin varsa gör de inan seviosa z<aten gelir

15. ecem suu

ecem suu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    seni sewdiğinden emin olmamalısın bence cnm, eğer gerçkten sewseydi yanında hayatında sadece sen olurdun seni üzmek istemem ama bence uzak durmalısın tatlım ..

konuştuğum kşinin sevgilisi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan´in yeni sevgilisimi var?

Ajda Pekkan´in yeni sevgilisimi var?

ajda pekkanin yeni sevgilisi kim ajda pekkanin yeni sevgilisi bülent cavusoglu ajda pekkanin sevgilisi kimdir. Süperstarimiz Ajda Pekkan´in adi su son dönemlerde işadamı Bülent Çavuşoğlu ile aniliyor. Esi Tuğçe Çavuşoğlu: 'Herkes gerçeği öğrenecek´diye konustu ve bosanma davasi actigi haberlerini dogruladi... Akmerkez’de görüntülenen Çavuşoğlu, “Yakında herkes her şeyi öğrenecek” dedi....
  2. can bonomonun sevgilisi var mı ?

can bonomonun sevgilisi var mı ?

Arkadaşlarım 23 yaşında olduğunu öğrendiğim can bonomonin sevgilisi kim daha doğrusu var mı ?
  3. Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'un sevgilisi var mı ?

Çağatay Ulusoy'u yakından ve beğenerek takip ediyorum. Pek çok şey yazıldı çizildi. Acaba şu anda Çağatay'ın sevgilisi var mı?
  4. Yusuf Güneyin sevgilisi var mı

Yusuf Güneyin sevgilisi var mı

Yusuf Güneye hayranım.Hem sesi hem fiziği mükemmel.Merak ettiğim sevgilisi varmı acaba ? Umarım yoktur :D
  5. sevgilimin sevgilisi var

sevgilimin sevgilisi var

Sevgilimin sevgilisi var Benim iki yıllık bi ilişkim var. 4 yıldır da tanışıyoruz. sevgilim beni ilk.gördüğü günden beri seviyormuş ama.başlarda benden emin olmadığı için 2yıllık bi arkadaşlik dönemimiz oldu. ama arkadaşdan öte. Ozaman bile herşeyim di benim. Ama Ozaman ları da çıktığı kızlar oldu. Ve bir tanesi varken biz böyle sevgili olduk. bana Ozaman şimdi ayrılamam o bitti demeden. ona...

Sayfayı Paylaş