gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Kot Bolero modelleri jean bolerolar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

kot bolero kot bolero modelleri bolerolar çepken modelleri yapımı Merhabalar meleklerim bir yerde gördüm paylaşmak istedim. Şimdi sizlere Kot ve jeans tan yapılmış bolero modellerini veriyoruz araştırdık isterseniz en alttaki linkten bakabilir ve satın da alabilirsiniz.

KOT BOLERO RESİMLERİ

BURADAN SATIN ALABİLİRSİNİZ.

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bu sene gerçekten çok moda bu boleralar

Kot Bolero modelleri jean bolerolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bolero

Bolero

MALZEMELER 2 Yumak Yeşil Nako Angora Şiş No 4 YAPILIŞI 130 ilmek başlanır.3 ters 3 yüz 50 cm. örülür. İkiye katlanıp dikine 3 er cm dikilir.Çevresine örümcek motif yapılır. Kolları için de aşağıya daraltarak örümcek kol yapılır.
  2. Bolero modelleri benim bolerom

Bolero modelleri benim bolerom

Bolero buda benim yaptığım bolero
  3. Jean bolero ve kombinleri 2009

Jean bolero ve kombinleri 2009

jean bolero bolero kombinleri jean modelleri bolerolar Çok şık ve şirin bir jean bolero.Bu boleroyu kombinlerde ki gibi kullanabilirsiniz.
  4. Jean bolero ve kombinleri

Jean bolero ve kombinleri

bolero kombinleri Gardolabın da bolerosu olmayan biri bayan yoktur eminim:)Bolerolar hemen hemen her kıyafetin üzerine yakışıyor.Özellikle de abiye giyimde bolero artık vazgeçilmez oldu.Gelinlikler de bile artık evlenecek kızlar bolerolu gelinlikleri tercih ediyor.Bence iyi yapıyorlar çünkü çok hoş duruyor. Peki benim gibi jean bolero seven var mı???Eminim var.O halde buyrunuz:):):)...

Sayfayı Paylaş