gebe
  1. esmarnztrk

esmarnztrk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

küçük misafirimizi çok merak ediyorum...

Konu, 'Nisan Ayı Anneleri' kısmında esmarnztrk tarafından paylaşıldı.

bende nisan ayının oratsında bebeğimi kısmetse kucağıma alacağım,çok mutluyum...

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm senin adina sevindim allah tamamini erdirsin ins kucagina almayi nasip etsin ins simdiden anali babali versin kacinci bebegin cnm bu ?

3. esmarnztrk

esmarnztrk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ilk olacak allah nasip ederse..

küçük misafirimizi çok merak ediyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Merak ediyorum..

Merak ediyorum..

* Eğer oruç süre güneşin doğuşu ile batışı arasındaki zaman ise yılın 6 ayı güneşin batmadığı Eskimolara yazık değil mi? Yoksa Tanrı Eskimoların Müslüman olucağını hiç düşünmemiş mi? *Madem ki şu deodorantları Avrupalılar kullanıyor ozon tabakası neden Güney Kutbunda delindi? Yoksa Tanrı güney yarım küredeki Afrikalı zencilere elini uzatabilmek için mi açtı o deliği? *Yıllardır çizgi...
  2. Tuba Büyüküstün'ün en çok gözlerini merak ediyorlar

Tuba Büyüküstün'ün en çok gözlerini merak ediyorlar

tuba büyüküstün gözleri tuba büyüküstünün gözleri büyüküstünün lens mi büyüküstün lens mi ASİ DİZİSİYLE ŞÖHRETİ YAKALAYAN TUBA BÜYÜKÜSTÜN, ARAP ÜLKELERİNE VEYA AVRUPA'YA GİTTİĞİ ZAMAN SOKAKTA İNSANLARIN KENDİSİNİ HEMEN TANIDIĞINI VE PEŞİNDEN KOŞTURDUKLARINI SÖYLEDİ. bir programa konuk olan Tuba Büyüküstün, insanların kendisine en çok gözlerinin rengini sorduklarını belirten güzel oyuncu,...
  3. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  4. Çok merak ediyorum.

Çok merak ediyorum.

Arkadaslar çok merak ettiğim bir konu var . İnsanlar dua ederek fiziksel özelliklerini değiştirebilir mi? Meslea Allah'a çok yalvararak ten rengim,göz rengim,şaç rengim değişsin gibi gibi . İhitiyacım yok ama sadece merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum :D
  5. Ekranların En Çok Kazanan Dizi Oyuncuları 2012 Merak Ediyor musunuz ?

Ekranların En Çok Kazanan Dizi Oyuncuları 2012 Merak Ediyor musunuz ?

en çok kazanan dizi oyuncuları en çok kazanan dizi oyuncuları 2012 Ekranlarda bayıla bayıla hiç kaçırmadan izlediğimiz ve her bölümde onlarca reklam alıp bizi sinir eden reytingli dizilerde oynayan oyuncuların ne kadar kazandığını biliyor musunuz melekler ? Eee ne kaar çok para kazandıkları aldıkları reklamlardan belli oluyor zaten. :) Bakın ekranların en çok kazanan dizi oyuncuları...

Sayfayı Paylaş