Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

aminn cnm benim hadi hayırlısı haberdar et bizi neler yaptığından olurmu cnm ovulasyon testini hiç kullandınmı peki ?

aminn bitanem yaa kac gün oldu hayıta başlayalı ben 6 gün içtim adet oldujm ara verdim şimdi adet bitince tekrar başlıcam

cnmmmmmm balım hoşgeldin bitanem biliyorum evet durumunu inşallah test sonucların iyi cıkar daha erken merak etme herşey güzel olacak cnm benimm

9 gün falan oldu canım sankı faydasını görecekmısım gıbı gelıyo ama hayırlısı.... adet oluncada devam etmeyi dusnuyordum ben varmıkı bı zararı??

zararı yoktur ama ben dün bi şişe daha almaya gitmiştim calışan kız dedi ki zararı olmaz ama o adet getirdiği için gerek yok adetliyken dedi bitince yine başla dedi hayırlısı bakalım eminim yararını göreceksin cnm bütün iltihap filan ne varsa atar yani yumurta geliştiriyomuş ben 3 ay devam edecem acı macı ama mecburumm

ya kıslar bide benim ayaklarım çok üşüyo bi türlü ısıtamıyorum neden acaba hamiş kalabilmek içinde ayakları sıcak tutmak lazımmış ama ben ısıtamıyorum

lavinim hayırlı olsun,ne güzel konu açmışsın bende artık hamilelik ümidimi yitirdiğime göre burdan birşeyler yapalım rahim filmi de işe yaramadı.hayıt tohumunu ezip salatalarla tüketmiştim bende.civanperçemi ise antibiyotik kadar faydalıymış enfeksiyonları filan söktürüyormuş onu da kullandım daha hala sorunum ne anlamış değilim,Allah hakkımızda hayırlısını versin,zamanında umutlarımız sönmeden hayırlı sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin hepimize...

lavinim hayırlı olsun,ne güzel konu açmışsın bende artık hamilelik ümidimi yitirdiğime göre burdan birşeyler yapalım rahim filmi de işe yaramadı.hayıt tohumunu ezip salatalarla tüketmiştim bende.civanperçemi ise antibiyotik kadar faydalıymış enfeksiyonları filan söktürüyormuş onu da kullandım daha hala sorunum ne anlamış değilim,Allah hakkımızda hayırlısını versin,zamanında umutlarımız sönmeden hayırlı sağlıklı sıhhatli bebekler nasip etsin hepimize...

canım benim ben rahim filmini cektireli neredeyse 4 ay olacak ama ümidimizi kaybetmemek lazım hemen deme yani işe yaramadı diye bak rahim filminden sonra kac ay sonra hamiş kalan var rahim filminde tüpler acıksa senin için iyi ileriki maclara bakalım cnm moral bozmakta yok civanpercemli kullanıyorum ben şimdi ara verdim adet oldum

aminn cnm benim hadi hayırlısı haberdar et bizi neler yaptığından olurmu cnm ovulasyon testini hiç kullandınmı peki ?

Evett kullandım bu ay adetimin bittiğ günden itibaren başladım test yapmaya. İnternetten yaptığım ovulasyon günü belirleme testlerinin sonucu ayın 25 ini gösteriyodu o günü bekleyerek başladım testlere. Her gün kullandım ayın 25 i geldi sonuç yine negatif çıktı:(
ama ben yinede biraz merak biraz da umutla test yapmaya devam ettim veeee ayın 26 sında çift çizgiyi gördümmm =) insan hamileymiş gibi seviniyo valla o akşam başladık çalışmalara ayın 27 ve 28 inde yaptığım testler de pozitif çıktı en son dün yaptığım test negatifti yumurtalar çatlaşmış diye düşünüyorum bakalım önümüzdeki ay ne olucak =)

zararı yoktur ama ben dün bi şişe daha almaya gitmiştim calışan kız dedi ki zararı olmaz ama o adet getirdiği için gerek yok adetliyken dedi bitince yine başla dedi hayırlısı bakalım eminim yararını göreceksin cnm bütün iltihap filan ne varsa atar yani yumurta geliştiriyomuş ben 3 ay devam edecem acı macı ama mecburumm

hımm bnede bırakayım ozaman zaten cok kötü tadı ayran meyve suyu süt ne bulduysam karıstırıp ıcebılıyorum birazcık mıdem dınlensız adetlıyken:)) ben pkoluyum inş yumrta geliştirir bende :))

ya kıslar bide benim ayaklarım çok üşüyo bi türlü ısıtamıyorum neden acaba hamiş kalabilmek içinde ayakları sıcak tutmak lazımmış ama ben ısıtamıyorum

bu sorun bendede var canım ya çorap patık gündüzleri gecelerı corapla yatıyorum o halde ısınmıyo

lavinyam çok güzel bir konu açmışsın hayırlı olsun canım,ben daha öncede söylemiştim burayada yazayım incir kürü yapıyorum bu ay 21 gün yapıcam bugün 17.gün bakalım hayırlısı inşallah,benim adetlerim düzenli bu ayda olmazsa doktora gitmeyi düşünüyorum...

Geri