Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

inşallah sonuçlar çokk iyi çıkmıştır asimmm,en kısa zamanda gelir meleğiniz inşallahhh...benim kızıma arkadaş lazım değilmi ama:mendil:

bu ara çok sessiz burası yahu ben gelmiyorum diyemi gelmiyonuz ayol hahaha :D:D yarın doktora gidicem biliyırum 50. kez söylüyorum ama napimm çok merak ediyorum sperm sonucumuz kaç çıktı diye hahaha

hee sen yoksun diye bide gülüyoo:hıh: özledik diyoruz :küstüm: gel artık beaa ayrıca sonucların iyi cıkmasını diliyorum inşşşş

inşallah sonuçlar çokk iyi çıkmıştır asimmm,en kısa zamanda gelir meleğiniz inşallahhh...benim kızıma arkadaş lazım değilmi ama:mendil:

evet halecim bizlere dua et inşş bizde hamiş olalım cnm :kiss:

Bu arada herkesin Cuması mübarek olsun :kiss: dualrımız kabul olsun inşş bu mübarek günde ...

Ben geldimmm hani oklavalar:) asicim geçmiş olsun canım. Defnem önümüzde ki ay çekeceğin var seni test manyağı yapacam. ben kötüyüm midem çok bulanıyorrrrrrrr.. en sevdiğim şeyden et ve tavuktan tiksindim yiyeniyorum. offf offf offff
aa yok valla dilek yapmam test falan aşılamanın 15. gününden önce naynnnn:11:

bu ara çok sessiz burası yahu ben gelmiyorum diyemi gelmiyonuz ayol hahaha :D:D yarın doktora gidicem biliyırum 50. kez söylüyorum ama napimm çok merak ediyorum sperm sonucumuz kaç çıktı diye hahaha
50 olsa keşke hahaha asimm evet tatlım itirefediyoruzki sensiz hiççekilmiyor burası üyelik iptali yaptırmamızı istemiyosan iyileş çabuk hahaha

fıstıklar günaydın:) ee varmı bugün kendimi hamile gibi hissediyorum,test yaptım silik çıktı,yapçam ama yapamıyom,vb...duygular hiseden arkadaşlar :) olsun artık yaaaaaa

günaydın hayırrlı cumalar bayanlar rabbim ne dileğiniz varsa kabul etsin buğün mübarek cuma hürmetne hayırlı evlatlar nasip etsin sağlık huzur versin aminnnnnnnnn

günaydın kızlar bugün sabah işe gittim ama patronum sen hastasın eve git dinlen dedi bende eve geldim... dün sperm sonuçlarını alamadım bu gün sabahda doktoru aradım öğlen gelicekmiş yani öğleden sonraya kaldı gene bi türlü kavuşamadım şu sonuçlara valla çatlıycam yaaa :D:D öğleden sonra gitmeye çalışıcam kendimi iyi hissedersem iyi hissetmezsem de pazartesne kalıcak artık bakalım :D:D

selam kızlar, cumanız mübarek olsun, rabbim bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul etsin inşallah. Kızlar bu ay çok çalıştık :) geçen ay ki hüsrandan sonra kafaya takmamaya, sürekli düşünmemeye karar vermiştim. Önümüzdeki hafta,yani ayın 24-25'i gibi adet olmam gerekiyor. Ama 1 haftadır kabızlık çekiyorum, kasıklarımda sancı var. Çok iştahlıyım, ama yemek yedikten sonra niye bu kadar yedim ki diyorum :) midem bulanmaya başlıyor yediğimden. Offf ne bileyim, yine hayal kırıklığı korkutuyor beni. Sizinle paylaşmak istedim, iyi ki varsınız. Adetim geçerse inşallah haftaya test yaptırıcam.

Geri