gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Legal ve illegal ne demek?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, legal ve illegal kelimelerini çok sık duyuyorum ama anlamlarını bilmiyorum.Acaba ne demek bu kelimeler ?

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Legal yasal demek yani yasak olmayan demek illegalda tam tersi.. yani yasak , yasal olmayan demek.... :)

Legal ve illegal ne demek? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İllegal

İllegal

İllegal Yasal Olmayan , Kanunsuz
  2. Gelenek ve Görenek Ne Demektir?

Gelenek ve Görenek Ne Demektir?

gelenek ve göreneklerimiz türk gelenek ve göreneklerini yansıtan yazı göreneklerimiz vikipedi görenek nedir vikipedi türk göreneklerini yansıtan yazılar Toplumların yaşantılarını, zevklerini, tutum ve davranış biçimlerini, gelenek ve göreneklerini yansıtan, en önemli öğelerin başında kültür ve uygarlık gelmektedir. Kültür dil, din, sanat vb. zamanla kazanılabilen öğeler, uygarlık ise bilim ve...
  3. Genotip ve Fenotip Ne Demektir?

Genotip ve Fenotip Ne Demektir?

genotip fenotip nedir ne demektir özellikleri işlevi nedir açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Genotip,anne ve babadan çocuğa geçen özelliklerin tümüne verilen addır melekler. :) Genotipin basitçe tanımı budur.Yani ,cinsiyet,kan grubu,göz rengi,saç rengi,huy ,zeka sınırı ve bazı kalıtımsal hastalıklar genotip sayesinde çocuğa geçer.Aşağıda ki makalede genotip ve fenotip hakkında...
  4. KPSS ne demek ve kimler girebiliyor ?

KPSS ne demek ve kimler girebiliyor ?

Merhaba. Ben lisedeyim ve birşeyi merak ediyorum. Tvde hep çıkıyor kpss sınavları, kpss adayları diye. Nedir bu kpss bana tam olarak açıklayabilirmisiniz ? Bir de bu sınavlara kimler girebilir ?
  5. Muhacir ve Ensar ne demek ?

Muhacir ve Ensar ne demek ?

Dini sohbetlerde muhacir ve ensar lafları çok geçiyor.Ne demek muhacir ve ensar, kimlere deniyor , bilgi verirmisiniz?

Sayfayı Paylaş