gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Leman Sam - Ayrılık

Konu, 'L-M Harfli Şarkılar' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

Fikrimden geceler yatabilmirem Bu fikri başımdan atabilmirem Tekrar
    Neyleyim ki sene çatabilmirem
    Ayrılık ayrılıK aman ayrılık
    Herbir dertten ala yaman ayrılık
    Tekrar

Uzundur hicrimden kara geceler
    Bilmirem ben geldim hara geceler
    Tekrar
    Buruktur hicrimden kara geceler
    Ayrılık ayrılık aman ayrılık
    Her bir dertten ala yaman ayrılık

Leman Sam - Ayrılık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Leman Sam - Güz Güzeli

Leman Sam - Güz Güzeli

leman sam güz gülleri gül güzeli nota gül güzeli notaları Elini son defa yanağıma koy İstemiyorsan giderim giderim Serin bir sonbahar akşamında söz İsmini unutur silerim silerim Tuttuğun kalem olsa yüreğinin elleri Bir defa daha yazsa bebeğim bebeğim bebeğim Eğer bir masal perisi girerse rüyalarına Öldü dersin gül güzeli tılsımını kaybetti Uğruna döktüğüm gözyaşlarım için Yağmurdan özür...
  2. Leman Sam - Deli Kuş

Leman Sam - Deli Kuş

deli kuşla sohbet ettik bu sabah havadan sudan bana senden, ellerinden söz etti hiç durmadan gözüm sabır çiçeğine takıldı,gece büyümüş kalktım su verdim.. fısıldadım,küçük bir sır verdim fısıldadım,küçük bir sır verdim.. deli kuşun dedikleri bir bir aklımda bana bir şal almışsın salı pazarından gözlerime pek yakışırmış gözlerinin aradığı yalnız ben olayım... deli kuşla sohbet ettik bu sabah...
  3. Leman Sam - Anlamadım Ki

Leman Sam - Anlamadım Ki

dun gece hic tanimadigim bir erkege sirf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim dun gece hic tanimadigim bir erkege sirf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim tanidik bir huzur aradim saskin bakislarinda dun bildik bir soz bekledim eskiden kalma oylesine konustu bir seyler soyledi bekledigim sozler bunlar degil yuzume bakti gozlerime ama senin gibi degil anladim ki hic...
  4. Leman Sam - Ağıt

Leman Sam - Ağıt

ne oldu çocuk sana yok olup gittin birden nasıl kıydılar sana ne zor büyüttüm seni ben ninni çocuk uyu çocuk ölüm yalan dön gel çocuk zincirlerde çiçek açmış ellerinin yarası sevgisiz kefensiz kaldın soğuktur şimdi orası ninni çocuk uyu çocuk ölüm yalan dön gel çocuk en kolay katlanılan başkasının acısı ben anayım agzımdaki tükürdüğüm kan tadı ninni çocuk uyu çocuk ölüm yalan dön...
  5. LemaN Sam - AnLadım (akor)

LemaN Sam - AnLadım (akor)

anladım ki hiç kimse sen değil akor leman sam rüzgar notaları Bm Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe D C Sırf sana benziyor diye Am Bm Usulca sokulup merhaba dedim Em Tanıdık bir huzur aradım Bm Şaşkın bakışlarında dün Em Bildik bir söz bekledim Bm Eskiden kalma öylesine Am Konuştu...

Sayfayı Paylaş