gebe
  1. AnGeL_0F_DeaTH

AnGeL_0F_DeaTH Forum Okuru

Lütfen bana yardım edin :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında AnGeL_0F_DeaTH tarafından paylaşıldı.

Selam güzel melekler benim biraz uzun bi hikayem var sıkılmayıp okur ve bana bi tavsiye verirseniz beni çok mutlu edersiniz başlıyoruz Ben çiçeği burnunda 3 aylık evli bi bayanım.Eşimle herşey çok güzel başladı.İkimiz de birbirimizi deliler gibi seviyorduk(ben hala da seviyorum).Ama ne olduysa eşim bana bir anda olur olmadık bi sürü yalanlar söylemeye başladı.Kredi kartım ondaydı kullandı ben kullanmadım dedi.Kapattırdım dedi ama şifreyi değiştirip kullanmaya devam etti.İş yerinden maaş vermediklerini söyledi (ki ben onun orda çalışıp çalışmadığından bile emin değilim) bizi bir sürü borca soktu.ya aslında sayabileceğim öyle çok şey var ki tüm bunları söylediğimde ise böyle bişey olmadığını benim uydurduğumu benim değiştiğimi filan söylüyor.İnanın bunlardan sora eşimden her türlü soğudum boşanmayı düşündüm ama bunun onda bi hastalık olabileceğinden şüpheleniyorum ve böyle bi durumda onu yalnız bırakmak istemiyorum.:( ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olun nolur ve bu konuda tecrübeli melekler bana fikir verebilirseniz çok mutlu olurum herkese şimdiden çok teşekkürler. :ruyam::seker::zonked::cry_smile::help:

2. gler

gler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lütfen bana yardım edin :(
    merhabalar,durumunuza cok üzüldüm.şuna aklım ermedi sizden habersiz kartınızı nasıl kapattırabilir.bunu sizden başkası yapamaz.ancak kart sahibi bankayla irtibata geçer o zaman kapatabilir.Yinede durumunuza üzüldüm.sorumsuz erkeğe allah hiç kimseyi eş etmesin.Bana kalırsa ,daha yolun başındasın hemen ayrıl derim.şimdiden böyle şeyler yapıyorsa ,evlilik uzun bir müessese ilerde nelerle karşılaşmazsınız .şimdi belki katlanırsın ama heyecanlar bittiğinde ne yapacaksın .can çıkar huy çıkmaz demişler.

3. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Ya canımmm benim Allahım kimsenin başına vermesin böyle durumlar çok üzüldüm içinde bulunduğun durum gerçekten çok zor kredi kartı meselesine gelince glercim zaten kartı kapattırdım demiş ama kapatmamış kullanmaya devam etmiş cnm önce bi konuş kabullenip hatasının farkına varırsa zaten düzelebilir demektir ama kabullenmiyorsa ve hatta üzerine senide suçluyorsa durum gerçekten zor birde aileler bi konuşsun bakalım durum değişecekmi aslında ben yuvan yıkılsın istemediğimden bunları söylüyorum kal ve mücadele et demek istiyorum ama ya o sırada senden gidenler senin yıpranmaların erkekden eşden soğumalrın sevgiye güvenini kaybetmen inancını yitirmen depresyonların cnm hayat çok kısa sen bence talihsiz bi evlilik yapmışssın kimseye ve çevreye aldırmadan en doğru bildiğini yapmalısın ve yaşın daha küçük henüz yolun başındasın iyice dur ve düşün sıfırdan başlamak hayata seni daha az üzer Allah yardımcın olsun

4. AnGeL_0F_DeaTH

Selam melekleri ikinize de tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.Dün konuştum onunla bu konuyu sordum ve kartı geri açtırdığını ve lazım olduğu için parayı çektiğini söyledi.Bana kalırsa hala yalan söylüyor ama o kadar inandırıcı ki.Neyse b ubdan sonra daha dikkatli olucam ama yine böyle büyük yalanlarına rastlarsam devam ederse düzelmezse bitiricem bu işi.Çok seviyorum gözlerine bakınca dayanamıyorum bakalım yıpratabildiği kadare yıpratsın.Zaten daha da ileri giderse ailesiyle görüşcem.Haa kafam kazan gibi ama akışına bırakmaya karar verdim.Ha bi de paranın kontrolünü ben alıyorum.Bakalım gerçekten onun söylediği kadar harcıyomuyuz.Tekrar teşekkürler farklı görüşü olanlardan da yorum bekliyorum.

5. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bu geliişmeye çok sevindim canım Hayırlısı olsun hakkında

6. queLatee

queLatee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:)Kredi kartı size aitse o iptal ettiremez bizzat sizin iptal ettirmeniz gerekiyor kendi kartımdan biliyorum :) kredi kartı ekstrelerinden nerelerden ne aldığını rahatlıkla ögrenebilirsiniz ama ekstreyi imha ettiyse bankaya müracaat edip tekrar cıkartabilirsiniz.İşte calısıp calısmadığından emin değilim diyorsunuz eşiniz muhakkak sigortalı calısıyodur internetten sskya girip ssk numarasıyla sigortalı hizmet dökümüne ulasabilirsiniz orda cıkar calısıp calısmadığı:) ssk sicil numarası sizin sağlık karnenizde de mevcuttur ordan bakabilirsiniz isterseniz:) nacizane fikrimi söylemek istedim saygılar.

7. AnGeL_0F_DeaTH

Teşekkür ederim Ben deöyle düşünmüştüm zaten iptal etttirmediğinden emindim ama bakalım artık...

8. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

ablacığım sana akıl veremem ama inan bana senin için dua ederim allaha herşeyin hayırlısı kibbb

9. AnGeL_0F_DeaTH

Teşekkür ederim canım eksik etme.İnşallah düzelir herşey...

10. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaa ne acıyosun ki acıma bence bitir ilşkiyi olsun bitsin yalan üzerine kurulu hiç birşey yürümüyor ve alışmış yalan sölemeye bugün bir yarın iki olacak yalanlar

11. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güç bi durum benım arkadaşımda bu halde eşiyle tek sorunları yalan dı ve boşanıcaklar eşi hala bir sürü yalan söylüyo sen ona güvenıosan devam et ama güven yoksa bu sorun aşılır başka bi sorun çıkar.çok güç bi durum allah yardımcın olsun mantığınla hareket et duygular insanı yanıltır.

12. Mi'na57

Mi'na57 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Açık secik konusun bir.. sorunları masaya yatırın.. sorun varsa doktorla görüşmeye gecin.
    yuva kurmak zordur ama yıkması kolaydır. siz elinizden geleni yapın .. yuva yıkmak seytanın işine gelir yıkılan yuvaları cok sever.. kurtarmak icin ugrasın lütfen.. öfke ve seytana uymayın.

13. ayla

ayla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    inşalah duzelir bir ana once mutlu olursunuz bir ana once

14. Lara74

Lara74 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Canim inan cok üzüldüm.Ben su tecrübeyi yasadim:Bir insanda eger yalan söyleme aliskanligi varsa bundan evliligin üzerinden 15 yil gecsede vazgecmiyor ve bu karsisindakini cok yipratiyor.Icinde karsilikli güven olmayan evlilikte neye yarar ki?
    Karari ancak sen verebilirsin-Allah yardimcin olsun...

15. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim yaaa Allah yardımcın olsun.Öncelikle oturun bi güzel konuşun.ondan soğumaya başladığını onun hakkında neler düşündüğünü acık acık anlat.oda bi şeklide acıklama yapacaktır sana.eğer haala aynı acıklamalara devam ederse huylu huyundan vazgeçmez diyip mantıklı bi karar almaya çalış.yeni evlisin hayatında bide bebeğinizin olduğunu düşün.en ii kararı yine sen vereceksin.

Lütfen bana yardım edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Yardıma ihtiyacım var bana yardım edin lütfen

Ben açmak istediğim konudaki resimlerin boyutlarını ayarlayamıyorum,ya çok büyük oluyor yada küçük bu konuda bana yardımcı olurmusunuz.
  2. kıskançlığıma çözüm melekler bana yardım edin lütfen :(

kıskançlığıma çözüm melekler bana yardım edin lütfen :(

s.a melekler bana yardım edin.. ben 1,5 senedir biriyle beraberim ve 7 aydır nişanlıyız.. ve bnde aşırı kıskançlık olmaya başladı herkesten annesinden bile kıskanıyorum nedn annesi onla ilgileniyo diye sürekli sinirleniyorum.. bna annesiyle ilgili bişe dedimi hemen sinirleniyorm bnm dışmda bi kadından bahsetmesine tahammül dahi edemiyorum özelliklede annesinden.... annesinin yanında şortla...
  3. melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

melekler bana yardım edin okuyun lütfen yorumlayın :((

Öncelikle lütfen uzun ama okuyun çok ihtiyacım var bunalımdayım:(( siteye yeni üye oldum. Aylardır içimi sıkan durumumu sizlerle paylaşmak istedim. Geçen nisanda tanıştık onunla önceden hep bana bakıyordu zaten de çok yakışıklıydı ben de çok etkilenmiştim bir gün kantinde otururken yanımdaki arkadaşım gidince yanıma geldi ve tanıştık dersten sonra da oturup konuştuk. Rüya gibiydi çok özel, çok...
  4. hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

hamilemiyim?? lütfen yardım edin bana melekler

ya kızlar hepine iyi günler öncelikle... bugün yarın adet olmam lazım aslında gecikmiş değil... ancak kendimi bi garip hissediyorum... duygusal yönden... sonra 1 hafta kadar önce karnımda bir batma oldu 2 gün öncede gaz sancıları... 2 gündür devam eden de akıntılar... test yapsam aceba şuan belli olurmu sonuç? adetim gecikmediğinden emin değilim...
  5. Lütfen Melekler bana yardım edin

Lütfen Melekler bana yardım edin

Melekler bundan sonra her hafta bir meleğimizle röpörtaj yapıp bunu sitemizde yayınlayacağız sizden ricam bana bu konuda yardımcı olmanız ilk hafta kiminle röpörtaj yapayım.yardımlarınızı bekliyorum.Saygılar

Sayfayı Paylaş