gebe
  1. eyluleylul

eyluleylul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ?

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında eyluleylul tarafından paylaşıldı.

:hamile:eşimle 20 gündür korunmuyoruz ve hamilemiyim die 2 defa kan testi yaptım negatif çıktı.sonra 2 idrar yaptım negatif çıktı adetimde 20 gün geçikti karnımda şişlik,yemek yemem çogaldı gögüs uçlarım agrıyo ve kasıklarımda arada agrılar oluyo ...ya ümitlenmek istemiyorum ama ne bilim tstlerden sonra yine korunmadan ilişkiye girdik...bu arada birşey daha yumurtalıklarda iltihap oldugu zaman hamile kalınabiliyomu???bana yardımcı olun hamilemiyim acaba....

SadmiN bunu beğendi.
  2. cücük

cücük Forum Okuru

malesef bu konuda sana yardimci olamiycam, hicbir bilgim yok....

eyluleylul ve SadmiN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar,

Öncelikle 20 gün adetinizin geçtiğini ifade etmişsiniz. Bu alışılagelmiş bir durum mu ? Sürekli adet gecikmeleri yaşıyor musunuz ? Bu ay ay herhangi bir hastalıkla ilgili ilaç yada ilaçlar kullandınız mı ? Stres yada üzüntü durumu yaşadınız mı ?

Cevabınız, " hayır adetlerim düzenli ve ilaç ve sıkıntı yaşamadım " şeklinde ise,

1- BETA HCG testi ile kan örneğinizden kesin hamile olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
    2- Eğer kan testinden de sonuç negatif çıkar ise, mutlak suretle adet gecikmesi ile ilgili durumu bir jinekolog ile görüşmenizde fayda var.

Evet iltahabik durumlar hamile kalma riskini biraz dşürüyor olsada yinede hamile kalabilirsiniz.

Saygılar.

4. eyluleylul

eyluleylul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    malesef bir ilaç kullanmadım gecen aylarda ertesi günü hapı kullandım ama onun üzerine adet gördüm hiç bu kadar gecikmemişti..hamile olmak çok istiyorum.ne bilim bu kadar gecikmemiştim ama yaptıgım idrar testinde hep negatifti.dün çok sancım vardı ertesi gün adet olurum demiştim ama olmadım kızlarrr dua edin çok hamile kalimm...

SadmiN bunu beğendi.
  5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Siz en iyisi en kısa zamanda Beta Hcg kantesti yaptırın. Sonucu bizimle paylaşırsanız seviniriz. Umarız hamişsinizdir :)
    Sevgiler.

6. eyluleylul

eyluleylul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki paylaşırım en son 10 gün önce yaptırmıştım kan testini negatif çıkmıştı..şuan yine yaptırmaktan korkuyorum..ama sizinle paylaşırım tabiki..kan testinde kaç günden sonra kesin ve net çıkıyor acaba

7. Emos & Asel

Emos & Asel Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    mb iltihap bndede vardıı hamile kalırsınn..dediklerinde gebelik belirtsi ama testta cıkması lazımm

8. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    kan testı yaptırdıgınızd herhangı bır yukselme varmıydı oranlarınızda
    eğer yokise muhtemelen hamile degılsınız
    hamile kalmanın en büyük püf noktası hamilemiyim değilmiyim gibi sıkıntılı düşünceler aklınızdan atmanız

9. Hapy

Hapy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selamlar
    eyluleylul hamile değilsin gibi görünüyor çünkü kan testleri daha adet gecikmesi olmadan bile kesin sonuç veriyor.
    inşaallah en kısa sürede istediğine kavuşursun.

10. Hapy

Hapy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar özür dilerim ilk mesajınızda adınızı ve nereden yazdığınızı belirtmek zorundasınız denmiş.bilmiyordum.
    adım nurdan edirne deyim şu anda.

lütfen cvvp bekliyorum hepinizden Hamile Kalmış Olabilir miyim ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Hamile Kalmış Olabilir miyim?

Son adet 25 Haziran 5 Temmuz'da sürtünme yolu ile ilişkim oldu.ilişki için 16 ve 22 Temmuz tarihlerinde kanda bhcg yaptırdım sonucları 2.0 ve 0.10 çıktı.şimdi bu durumda kesin olarak gebelik yok diyebilir miyiz?bu tarihten sonra gebelik oluşabilir mi?hala adet olmadım çok endişeliyim yardımcı olursanız sevinirim
  2. hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

hamile olabilir miyim ?? lütfen cevap yazın:(

Merhaba arkadaşlar buraya ilk defa yazıyorum adetime 3 gün var goguslerim 1 haftadir icinde taş varmış gibi sert vede sizliyor yururken bile.Kasiklarimda da batma oluyo belim ve bacaklarım agriyir lakin akintim yok bundan bi 5 6 gun once yumurtlamadan 6 gün sonra pembemsi bi akıntı peceteye geldi lakin devam etmedi bitti şimdi de kasklarda arar ara batmalar oluyor acaba hamile olabilir miyim...
  3. Kız arkadaşım zevk sıvısından hamile kalmış olabilir mi ?

Kız arkadaşım zevk sıvısından hamile kalmış olabilir mi ?

Merhaba benim kiz arkadasimla mastürbasyon tarzinda bi iliskimiz oldu hala bakire ama benim zevk sıvımdan vajinasina deydi bu yuzden 26 saat sonra ella tablet kullandi hala supheliyiz herhanhi bi kanaması yok tableti kullanali 3 gun oldu ama supheliyiz hamile olma ihtimali varmi
  4. Eşim geri çekildi ama hamile kalmış olabilir miyim ?

Eşim geri çekildi ama hamile kalmış olabilir miyim ?

Merhaba.Benım normalde 19 ekım de adet olmam lazımdı fakat normalde de 4-5gun mutlaka gecıkme yaşarım.Ama bu sefer şoyle bı sıkıntı var ki 22 ekımde eşimle bırlıkte olduk ve bu esnada geri çekilirken biraz içime gitmiş oldu.Hamile kalmış olabılırmıyım acaba? Spermler sonrasında aktı ama bunun engel olacagını zannetmesemde.
  5. Nişanlımla ilişkiye girdim hamile olabilir miyim hamile miyim lütfen yardım kızlar lütfen ?

Nişanlımla ilişkiye girdim hamile olabilir miyim hamile miyim lütfen yardım kızlar lütfen ?

Kızlar ben nişanlıyım. Bu yaz düğünüm olacak. Biz nişanlımla ilişkiye girdik. Galiba heyecan yaptık, elimize yüzümüze bulaştırdık. Nişanlım yanlışlıkla biraz içime boşaldı. Bu ay 25 inde adet olmam gerekiyordu ama hala olmadım. Çok stresliyim. Ne yapacağımı şaşırdım. 3 gün geçti. İlk kez ilişkiye girdiğim için adet düzenimde bozulma olmuş olabilir mi acaba. Eğer hamileysem mahvolurum. İlk...

Sayfayı Paylaş