gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. monochrome

monochrome Forum Okuru

Lütfen Yardım Edin :(

Konu, 'Moda Güncel' kısmında monochrome tarafından paylaşıldı.

Herkese Merhaba Benim büyük bi sorunum var... Yardımlarınızı bekliyorum... Öncelikle siteye kesinlikle erkek kabul etmediğinizi biliyorum ama mecbur kaldım yardım aldıktan sonra hesabımı silebilirsiniz...

Bu pazar kuzenimin düğünü var ve eşime bi elbise almam lazım ancak dün neredeyse bütün ankarayı gezdik ama Güzel bi elbise yada abiye bulamadık... Eşim 38-40 beden ona güzel bi elbise bulacağıma söz verdim ama konudan anlamadığım için netten araştırma yapmam da bi şey ifade etmiyo :(

Sayın Mod'lar lütfen silmeyin...

Şimdiden yardımlar ve öneriler için teşekkür ederim...

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
  3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Lütfen Yardım Edin :(

esını ekole gotur..cok manyak elbıseler gıysıler var ..kesın begenecek emınım..adıl ısık var fazla model yok ama(ızmır caddesınde)mango marks &spencer ve tunalıda kugulu baslangıcından ıtıbaren cok guzle magzalar var tunalı ıcın son ıkı secenek tavsıye ederım:D

esım benıde ekole goturdu zararlı cıkmıstı:D:D:D:D:D:D

4. monochrome

monochrome Forum Okuru

Tesekkurler modellere baktım ancak nerde satılır nerde bulabilirim bu bilgilere ihtiyacım var bu konuda da yardımcı olabilirseniz minnettar kalırım..

5. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    marka yazdım ama...oralardadamı begenmedı

6. monochrome

monochrome Forum Okuru

Ekol'e bakmamıştım bu akşam da oraya gideriz artık... bu arada Marks&spencer ve mango yu alt üst ettik dün ama bi şey bulamadık... :(

Belki yardımcı olur size eşim 20 yaşında 38-40 beden onu çok yaşlı gösteren bi dünya model bulduk ama ben istemedim açıkçası saten ama biraz daha genç bi model lazım bize...

Tekrar teşekkürler...

7. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    esınle aynıyız dıyım:D..ekol gercekten guzel..ben böle bılmezdım..erken gıdın ankarda o sokak erken kapanıo..çöpçülerle doluyo:Dbı kez gec cıktık...çöpculerden baska kımse yoktu:D

8. monochrome

monochrome Forum Okuru

Bunu duyduğuma sevindim genelde erken evlenmişsiniz diye tepkiler aldığım için yine aynı şeyin olmasından korktum açıkçası :D

@nurovski : Ben işten 6 gibi çıkıyorum o zaman gidip bakarız hemen öneri ve yardım için çok teşekkürler :)

@meleklermekaniForumEkibi

Yardımlar için çoook teşekkürler süper bi forum yapmışsınız iyi sıcakkanlı insanlar var size mutlu forumlar :)

Sayın Mod site ilkelerine zarar vermemek adına beni artık silebilirsiniz...

Tekrar Tekrar Teşekkürler :)

Hoşçakalın... :)

9. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bısey degıl hermzan aynı derde bende dusmustummm:D:D:D:D:D

10. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Üyeliğiniz silinmiştir.

Umarım gönlünüze göre bir şeyler bulabilirsiniz.

Sevgilerimizle

M.M. Yönetimi

Lütfen Yardım Edin :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Lütfen yardım edin !

Lütfen yardım edin !

arkadaşlar kısa kesicem. ben deli gibi mert die birisine aşığım bunla 7 ay cıktım. ama 7 ay sonra murat die birisi yüzünden ayrıldık. mert, muratla aramda herhangi bi ilişki olduugnu snanediyodu o yüzden mert benden ayrıldı.aradn 3 ay gecti ben bunla ne konuşabildim nede görebildim. mert benim bi arkime ben kaderi hiç sewmedim dmeiş ben bunu duyunca bittim tabi sonucta merte aşığım. her nese...
  2. Lütfen yardım ediniz :(

Lütfen yardım ediniz :(

Bir erkek dostuma doğum günü hediyesi almak istiyorum. Çok seviyorum kendisini. Ona layık bir hediye almak istiyorum. N'lur yardım edin. Çok kararsızım. Hemen almam gerekiyor ayrıca :( Bu arada erkekler bizi hiç düşünmüyolaar :D Biz onlar için neler yapıyoruuz :D Neyse işte kadınların farkıı :)
  3. lütfen yardım edin

lütfen yardım edin

nasıl kurabiye yaparım10 yaşındayım
  4. yardım edin lütfen

yardım edin lütfen

Sevgilimle 1 seneden beri birlikteyiz daha ilk defa sürtünme yoluyla ilişki yaşadık bakireyim sürtunurken vajinama zevk suyu geldi sizce zevk suyuyla hamile kalinirmi bide hamile kalirmiyim basım çok ve karnim cok agriyor akintida var çok pismanim inşallah birşey cikmaz yorumlarınizi bekliyorum daha 17 yaşındayım :((
  5. Kızlar yardım edin lütfen

Kızlar yardım edin lütfen

Merhaba kızlar benim bu ay adetim 4 gün önce lekelenme seklinde az az geldi ve 2. Günün sonunda kesldi implantasyon kanaması sandım hcg tahlili 0.26 cıktı. Daha sonra kesik süt gibi akıntım başladı kasıklarımda sızlama ile birlikte dün jinekologa gittim alttan muayene etti ve iltihap var dedi tekrar hcg istedi 0.100 çıktı fitil ve antibityotk verdi.. Gebe olsam bir günde sonuç 0.26 dan 2 ye 3...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş