gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Mahir Günşıray Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Mahir Günşıray Kimdir arkadaşlar bana Mahir Günşıray biyografi bilgilerini yazarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Mahir Günşıray Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mahir Günşiray kimdir

Mahir Günşiray kimdir

mahir günşiray mahir günşıray günsiray mahir günşiray kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Oyuncu ve yönetmen kimliği ile baaşrılı bir isim Mahir Günşiray hakkında sizlere bu yazımızda bilgiler sunuyoruz Melek'ler. Mahir Günşiray (d. 10 Ağustos 1960 İstanbul) Sinema, tiyatro oyuncusu ve yönetmeni. Sanatçı Orhan Günşiray'ın oğlu olan...
  2. Mahir Günşıray Resimleri

Mahir Günşıray Resimleri

Mahir Günşıray Resimleri var mı acaba sizin sitenizde baktım bulamadım varsa linkini atın yoksada bir zahmet paylaşın kızlar.
  3. Karadayı Dizi Oyuncusu Mahir Kara (Kenan İmirzalıoğlu) Kimdir?

Karadayı Dizi Oyuncusu Mahir Kara (Kenan İmirzalıoğlu) Kimdir?

Bu konu Karadayı dizi oyuncusu Mahir Kara hakkında bilgilere yer vermektedir. Bana göre Türkiye'nin en yakışıklı ve karizmatik oyuncusu şüphesiz ki Kenan İmirzalıoğlu:D:D Oynadığı tüm film ve dizilere başarılı bir şekilde imza atan Kenan İmirzalıoğlu, şu sıralar Karadayı dizisin de Mahir Kara karakteri ile karşımıza çıkıyor. Berguzar Korel ile Karadayı dizisin de başrol oynayan Kenan...
  4. Mahir ve Feride Resimleri

Mahir ve Feride Resimleri

Bu konu Kenan İmirzalıoğlu ve Berguzer Korel resimlerine yer vermektedir. ATV ekranların reyting rekoru kıran dizisi Karadayı' da başrol oynayan Kenan İmirzalıoğlu ve Berguzer Korel birbirlerine izleyici tarafından da çok yakıştırılıyor. Dizide ki isimleri ile Mahir ve Feride'nin aşkı gün geçtikçe büyürken hayranları da onları aynı karede görmek için yoğun bir talepte bulunuyorlar. Ben de bu...
  5. Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Mahir Bu Gece Vuruluyor!

Bu sayfa; Mahir Bu Gece Vuruluyor haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, reytingleri zorlayan dizilerden birisi olan Karadayı'da bu gece yine çok heyecanlı gelişmeler yaşanacak. Geçen hafta Feride'ye önce evlenme teklifi eden daha sonra da tüm gerçekleri anlatan Mahir, Feride'ye büyük bir şok yaşatmıştı. Mahir Kara'nın kendisi olduğu itiraf eden Mahir'in bu sözleri üzerine,...

Sayfayı Paylaş