gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Manası en derin kısa dualar hangileri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Şu sıralar dua etmeye çok ihtiyacım var. Evet utanarak söylüyorum ki fazla dua etmiyorum ama şu sıralar bunun ne kadar yanlış olduğunu anladım.Lütfen bana en derin anlamlı kısa duaları yazarmısınız....

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Allahım Sen Affedicisin Affetmeyi Seversin Benide Affet
    Yarabbim işlediğim tüm günahlardan snaa sığınıyorum bilgiğim ve bilmediğim hayırların cümlesini senden istiyorum.

Allahım Kıyamet günü bizler peygamberinizin sevgili kullarından eyle Aminn

Ey Rabbim bana hikmet ver ve beni iyiler arasına kat Aminn

Yarabbim gerçekten bana indireceğin her hayra muhtacım. Bana hayırlı bir yol göster.

Takdir Senindir,Ya Rabbi Sen ki İmkânsızı Mümkün Kılarsın Darda Koyma Bizi ! Dara Düştüğümüzde de Şükredenlerden Eyle Bizi
    Amin..

Ya Rabbi Bizleri KIYAM da Dimdik Ruku da Eğik SECDE de Ağlayan SELAM Verdiğinde Karşılık Alan Kullarından Eyle Amin

Yarabbim Kalbime Değen SızıLarı İnce İnce Söz EyLe, Yüzüme Değen Gözyaşımı DamLa DamLa Rahmet eyLe Aminn

Ey Allah'ım bir kişinin ellerinden tutmadan önce, onun bana kalbinin sırlarını öğret.

Büyük Allah'ım muhakkak ki senden sevgini ve seni sevenin sevgisini isterim.Ne olur duamı kabul et.

Allah'ım sen benim vekilimsin; sen yardım edersen bize kimse galip gelemez,
    sen yardımcımız ol Allah'ım...Amin

Küçük bir çocuk olsam…Tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha…Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına… Açsam kollarımı, koşsam Kabe’nde… Ve açsam tertemiz ellerimi en masum dualara, nazlansam Sana… Rabbim şimdi bir çocuk kadar masum gelemesem de yanına Ne olur rahmetinle ışık tut tüm karanlıklarıma...

Ne bir bahçeye gül olabildim ne Zatına kul olabildim,Ama Seni bildim birledim kalbime sevdirdim,Kovma kapından ALLAH 'ım...

3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    Küçük bir çocuk olsam…Tövbe kapısından girmeye yaşım tutmasa daha…Hiç bulaşmamış olsam dünyanın kirine, pasına… Açsam kollarımı, koşsam Kabe’nde… Ve açsam tertemiz ellerimi en masum dualara, nazlansam Sana… Rabbim şimdi bir çocuk kadar masum gelemesem de yanına Ne olur rahmetinle ışık tut tüm karanlıklarıma...

ayyyy bu dua çok güzelll miş

Manası en derin kısa dualar hangileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En kısa yoldan forma girmek için hangi sporu yapmak gerek?..

En kısa yoldan forma girmek için hangi sporu yapmak gerek?..

Bir saatlik sporla binlerce kalori yakacağımız hayal. Bir saat sonunda ter içinde kaldığımızda en fazla 600 kalori yakıyoruz... Ve bir saat içinde zorlukla yaktığımız kalorileri 10 dakika içinde bakın neler yiyerek geri alıyoruz...Fabulous magazin hazırladı... TENİS: 1 saatlik oyunda = 420 kalori yakıyoruz VEYA bir Twix ve küçük bir café mocha ile bu kaloriyi geri alıyoruz. GOLF: 1 saatlik...
  2. Dua için en makbul saatler hangileridir?

Dua için en makbul saatler hangileridir?

oruçluyken dua etmek tecrübe edilmiş dilek duası melekler mekanı dualar perşembe gecesi okunacak dilek duası yağmur yağarken okunacak Bir zaman vardır ki Allah(c.c) gökyüzüne inerek kullarının dilek ve dualarını bizzat dinler.İşte bu zamanda yapılan dualar hiçbir zaman geri çevrilmez.Bu zaman gece yarısından sabah ezanı okunana kadar olan vakittir. Diğer vakitler ise Gece yarısının yanı...
  3. Peygamberimizin Kısa ve En Güzel Duaları

Peygamberimizin Kısa ve En Güzel Duaları

Peygamberimizin En Güzel Duaları Peygamberimizin Güzel Duaları En zor anlarımızda Yaradana sığınır dua ederiz hepimiz melekler :) Dua etmek insana ferahlık verir, sabır verir, Allah'a yaklaştırır. Biz de bu sayfamızda Peygamberimizin Güzel Duaları içinden birkaçını sizlerle paylaşmak istedik..:) Ya Rabbi, Sana ve Resulüne itaat etmemizi ve bildirdiklerinle amel etmemizi nasip eyle!...
  4. Kısa Deri Ceket Modası

Kısa Deri Ceket Modası

Bu konu 2013 kısa deri ceket ve mont modellerine yer vermektedir. Deri giyimi ne kadar tercih ediyorsunuz bilemem ama bana göre deri bir bayanı olduğundan çok daha çekici ve seksi gösteriyor:D:D Modanın her kış sezonun da değişmeyen trendleri arasın da yer alan deri modelleri, 2013 yılın da kısa deri ceketler olarak çok popüler. Hatta bende bugünler de sıkı bir kısa deri ceket satın almak...
  5. Her gün hangi duaları okumalıyız?

Her gün hangi duaları okumalıyız?

Okunacak dua çoktur. Hadis-i şeriflerde bildirilen dualardan bazıları şöyledir: (Namazdan sonra, dua ederken “Allahümme ecirnî minennâr ve edhılnil Cennete” demezse melekler, “Yazık şuna, Cehennemden korunmasını istemekten âciz kaldı,” Cennet de, “Yazık şuna Cenneti istemekten âciz oldu” der.) [Taberânî] (Sabah akşam 7 defa “Allahümme ecirnî minennâr” diyen Cehennemden kurtulur.) [Ebu Davud]...

Sayfayı Paylaş