gebe
  1. ..αѕi_мєℓєk..

..αѕi_мєℓєk.. Banned

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

manga-beni benimle bırak

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında ..αѕi_мєℓєk.. tarafından paylaşıldı.

manga beni benimle bırak notaları manga guitar pro beni benimle bırak ritim guitar pro [​IMG] F#m
    Al bu dünya, al senin olsun
    F#m E F#m
    Benim hiç gözüm yok, hepsi senin olsun
    F#m Bm A Bm F#m
    Ama son bir dilegim var senden su gaybana dünyada
    Bm A Bm
    Varini, yogunu al, hepsini al da

F#m E A
    Beni benimle birak
    F#m E Bm F#m
    Beni benimle bu cehennemde
    F#m E A
    Ruhum senden çok uzak
    F#m E F#m
    Yabanciyim senin cennetine

F#m E F#m
    Al bu dünya, al senin olsun
    F#m E F#m
    Ne olur benden artik uzak dur
    F#m Bm A Bm
    Bi günahim varsa isledigim, o benim borcumdur
    F#m Bm A Bm
    Sen varini yogunu al , hepsini al da

Nakarat

F#m5 E5 A5 B5
    Beni benimle birak
    F#m5 E5 A5 B5
    Beni benimle bu cehennemde
    F#m5 E5 A5 B5
    Ruhum senden çok uzak
    F#m5 E5 A5 B5
    Yabanciyim senin cennetine

2. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyide kac ritm olacakkı ?

manga-beni benimle bırak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nükhet Duru - Beni Benimle Bırak

Nükhet Duru - Beni Benimle Bırak

beni benimle bırak nota beni benimle bırak notaları şarkı notaları manga melodika melodika Gün olur da belki bir gün benden bıkarsan Gün gelir de hani bu evden çıkıp gidersen Sanma ki senden, senin uğruna verdiklerimden Geriye birşey isterim sen ayrılırken Sanma ki senin için yaptıklarımın hesabı sorulacaktır Senden... Beni benimle bırak giderken başka birşey istemem ayrılırken Bana bir...
  2. Levent Yüksel - Beni Benimle Bırak

Levent Yüksel - Beni Benimle Bırak

levent yüksel beni benimle bırak video Gün olur da belki bir gün benden bıkarsan Gün gelir de hani bu evden çıkıp gidersen Sanma ki senden Senin uğruna verdiklerimden Geriye bir şey isterim sen ayrılırken Sanma ki senin için yaptıklarımın Hesabı sorulacaktır senden Beni benimle bırak giderken Başka bir şey istemem ayrılırken Bana bir tek beni bırak ne olur Gerisi senin olsun Bir başka alem...
  3. Manga - Beni Benimle Bırak

Manga - Beni Benimle Bırak

Al bu dünya, al senin olsun Benim hiç gözüm yok, hepsi senin olsun Ama son bir dilegim var senden su gaybana dünyada Varını, yogunu al, hepsini al da Beni benimle bırak Beni benimle bu cehennemde Ruhum senden çok uzak Yabancıyım senin cennetine Al bu dünya, al senin olsun Ne olur benden artık uzak dur Bir günahım varsa isledigim, o benim borcumdur Sen varını yogunu al , hepsini al da Beni...
  4. Manga - Beni Benimle Bırak - AKOR (versiyon 1)

Manga - Beni Benimle Bırak - AKOR (versiyon 1)

manga beni benimle bırak akor beni benimle bırak akor notaları tab manga notaları F#m Al bu dünya, al senin olsun F#m E F#m Benim hiç gözüm yok, hepsi senin olsun F#m Bm A Bm F#m Ama son bir dilegim var senden su gaybana dünyada Bm A Bm Varini, yogunu al, hepsini al da F#m...
  5. Manga - beni benimle bırak

Manga - beni benimle bırak

manga nota manga beni benimle bırak notaları şarkı notaları beni benimle bırak nota Son zamanda mangakolik oldum desem yeridir özellikle de bu parçasını sürekli dinlediğim gerek sözler gerk o ilk giriş müziği süperr son albümden olan Beni benimle bırak sözleri geliyor Al bu Dünya al senin olsun Benim hiç gözüm yok hepsi senin ol senin Ama son bir dileğim var senden Şu gaybana dünyada...

Sayfayı Paylaş