MEÇHUL iyi ki doğdun =)

• Konbuyu başlatan DєRiи яocк
  • Başlangıç tarihi
Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara hayatımm!..

cikolatalpastaut3.jpg

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım... Nice yaşlara hayatımm!..

cikolatalpastaut3.jpg

Canım benimmm bebaammmm çiçeemmmm dadlumm benim.....harika bir pasta bu bugün ki ikinci pastam önce maviş adminim sonrada senn oyy canlarımmm benimm ballarımmm benimmm teşekürler...

çiçemmm mucukkkkkkkk

Canim Dogum Günün Kutlu olsun :):)

Daha nice Yillara insallah :):):)

HappyBirthday51.gif

geburtstagskuchen.jpg

geschenke.JPG

HERCAİ canım benim dadlı kızz fıstıkımm teşekkürlerr..hediyelerr harikaaaaa:):):):)

mechul-8102.jpg

Sağlık ve mutlulukla nice yıllara inşallah.Sevgilimle aynı gün doğmuşsun ne güzel :)

LAİETİTA canımcım balım benimm çok teşekkürler.3.pastamda senden harikaa bayıldımm herkes bir dilim alsın kızlarrr:):):):)
Sevdiceğininde doğum günü kutlu olsun.Nice yıllara...

dogum gunun kutlu olsunnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
AKM kuzummm teşekkür ediyorumm canımmmmmmmmmm

meçhülcüm doğum günün kutlu olsun cnm...

iyiki doğdun...mutlu yaşlar olsun...:kiss:

ŞULEMMM bebemmm teşekkürr ederimm cicimm benim...mucukkkk

ya bakın benim dogum günümdede böyle ilgi beklrim söyliyim yani

TAMAM kuzumm yaparız bir kutlamaaa..mucukkkk:)::):))

LAMİŞİMMM bideneemm teşekkürr ederim balım:)

dogum-gunu-resimleri-1.jpg
gl.jpg
Canım,kuzum ,bidenem benim..Nice yaşlara,nice mutlu yıllara tatlı kızım benim..
VİJDANNN ANNEMMMMM gül kokulummm canımsın yaaa teşekkür ederimm...tatlı kızın seni çokk seviyooooo:):):):)

Doğum gününün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle nice yıllara..

Güneş kadar sıcak... Kar tanesi kadar berrak... Yağmur kadar saf ve Temiz bir ömür dileğiyle.. Doğum Günün Kutlu Olsun...

GÜLÜM benimmm hanımcıkkk gülümmm teşekkürlerr dadlımmm...Güzell dileklerin içinnnnn de ayrıyetten teşekkürlerrrr.:):):)

KATREMMM fıstığımm teşekkürr ederimmm bebemmmm mucukk

nice yıllara canım..yeni yaşın sağlık..huzur ve ailenle güzel bir yıl geçirmen dileğiyle...

Geri