gebe
  1. bLq-

bLq- Forum Okuru

MeLek OLmaya geLdim =)

Konu, 'Deneme Odası' kısmında bLq- tarafından paylaşıldı.

. .............

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Haziran 2010
  2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    hoş geldin tatlım aramıza

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    aramıza hg cnm..umarım keyifli vakit geçirirsin.

4. bLq-

bLq- Forum Okuru

HoşbuLduk =)

5. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    aramıza hoşgeldin canım keyifli forumlar dilerim..:)

MeLek OLmaya geLdim =) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Senin Olmaya Geldim

Senin Olmaya Geldim

Senin Olmaya Geldim Ebru Gündeş , Albüm : Ahdım Olsun Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar var ki hasretim o gülyüzüne Kararlıyım bu gece senin olmaya geldim Benim için ağlayıp, hep gözyaşı dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün Kalbindeki derdine...
  2. Güllü - Senin Olmaya Geldim

Güllü - Senin Olmaya Geldim

Dün akşam yine benim yollarıma bakmışsın Gelmeyince üzülüp perdeyi kapatmışsın Kalbindeki derdine derman olmaya geldim Sakın artık üzülme sende kalmaya geldim Yıllar varki hasretim o güzel yüzüne kararlıyım bu gece senin olmaya geldim.. Benim için aglayıp gözyaşları dökmüşsün Yollarıma bakıpta hep boynunu bükmüşsün
  3. "Gelinim olmasını çok isterdim"

"Gelinim olmasını çok isterdim"

Yeni bir aşk doğar diye düşünüyorum ebru gündeşle doğuş arasında bu konudan sonra.. Şarkıcı Doğuş katıldığı "Aramızda Kalmasın" programında yaşadığı aşkları, devam eden evliliği ve bu evliliğin eninde sonunda sona ereceğine kadar birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı. Hayatından mutsuz olduğunu söyleyen Doğuş, devam eden evliliğinin eninde sonunda sona ereceğini söyledi....
  4. Kusursuz gelin olmanın yolları

Kusursuz gelin olmanın yolları

uzun boylu olmanın yolları kilolulara gelinlik modelleri kilolular nasıl gelinlik giymeli Her genç kızın en büyük hayallerinden biri beyaz bir gelinlik mutlu bir yuva yatar bu çok özel ve önemli bir günde kusursuz bir gelin olmayı hangi genç kız istemez ki işte sizlere kusursuz gelin olmanız adına çok önemli tüyolar Gelinlik seçerken vücut özelliklerinizi bilmeniz önemlidir. Her ne kadar...
  5. Bahar Olmadan Gel

Bahar Olmadan Gel

Açsın aşk çiçekleri Tutuşsun bedenlerimiz Sevişirken bulutlarda Sevgisiz kalmadan gel Sıcaklığına dokunmak Gözlerinde kaybolmak Kalbimin atışını Hissetmen için gel Soğuklarda baharım ol Gir gönlüme canım ol Sensiz yaşamak çok zor Baharı beklemeden gel

Sayfayı Paylaş