gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Melekler Bu Yumurtalar Çok Tatlı

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

bu konu; boyalı yumurtalar hakkında bilgi vermektedir.

Mutfağımızda yemeklerimizde hamur işlerimizde kullandığımız yumurtayı hiç böyle gördünüzmü melekler.İtitiraf edeyim ben boyalı yumurtanın bu kadar çeşitli olduğunu bimiyodum.Evimizde farklı alanda aksesuar olarak kullanabileceğimiz boyalı yumurta örneklerinden bir kaç tanesini ev dekorasyon önerileri bölümümüzde bulabilirsiniz.

deniz-07, BEYZA21 ve seda88 bunu beğendi.
  2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    bunlar çok güzeller ben de yapmak istiyorum narımm ama ne tür bir boya gerekiyor boyamak için :tik:

sevde 7 ve Asena_Sule bunu beğendi.
  3. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    çok şıllar ya çok hoşuma gitti ama bozulmaz kırılmazmı bular yumurta hassas bişey sonuçta

sevde 7 bunu beğendi.
  4. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar biz yapardık bunlardan yumurtanın bi ucundna delerdik içini akıtırdık alçı doldururduk boya biz en varsa onla byardık hatta içine bir çubuk sokup bebk yapardık hey gidi günlr :)

seda88 bunu beğendi.
Melekler Bu Yumurtalar Çok Tatlı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok tatlı bu ikizler yaaa:))

çok tatlı bu ikizler yaaa:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bu burçlar çok tatlı...;)

bu burçlar çok tatlı...;)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Bu Çocuk Çok Tatlı !

Bu Çocuk Çok Tatlı !

Bu çocuk çok tatlı kızlar ya hayranıyım :shootout: Prison break ın ünlü oyuncusu Wentworth Miller bayılırorum ona Aşığım bu çocuğa ayy xD :dil::n028:
  4. Bu elbise askıları çok tatlı

Bu elbise askıları çok tatlı

elbise askısı modelleri Tasarım askı modelleri mimari yapı şeklinde askı modelleride güzel bir tasarımdı ama bu hayvan figürlü elbise askıları çok daha güzel. Özellikle çocuklarınızın kıyafetlerini asmak için ideal askı modelleri. Hem sempatik hem eğlenceli.
  5. Bu Ibrıklar Çok Tatlı

Bu Ibrıklar Çok Tatlı

Bu konu;Ibrık fotoları hakkında bilgi vermektedir. Melekler eskiden su kabı olarak genellikle bakır ıbrıklar kullanılırdı.Şimdilerde ise evlerimizin salonunda mutfağında dekorasyon olarak kullanılan ıbrıkların bi kaç fotosunuev dekorasyon önerileri bölümümüzde paylaşmak istedim.Biraz nostalji yapmaya ne dersiniz.

Sayfayı Paylaş