gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Melekler Gebelikte Mide Yanmasına Ne İyi Gelir

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba şuan 3 aylık hamileyim ve aşırı derecede mide yanması sorunu yaşıyorum biliyorum gebelikte normalmiş ama bu mide yanmasını kaldıramıyorum sizce Gebelikte Mide Yanmasına Ne İyi Gelir bu konuda siz ne yaptınız nasıl geçer?

2. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba canım bende çok yaşıyordum sabahları kalktıgım gibi birşeyler yemeye çalışıyordum
    genelde çubuk kraker yiyordum

Melekler Gebelikte Mide Yanmasına Ne İyi Gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte mide bulantısına ne iyi gelir?

gebelikte mide bulantısına ne iyi gelir?

Gebelik şekeri aşerme Merhaba arkadaşlar, hamileliğmin ilk 3 ayında çok kötü mide agrıları ve ada olsa bulantılar yaşadım doktorumun bana önerdiği şey mdeyi bastırmak içinsprıte ve cola onermişti gunde bir tane ıcebılırsın mıde bulantısına ıyı gelır demıstı gercektende bana çok iyi geliyordu
  2. Mide ekşimesine ne iyi gelir ?

Mide ekşimesine ne iyi gelir ?

mide ekşimesine iyi gelen yiyecekler,mide ekşimesini ne giderir,mide ekşimesi nasıl geçer,mide ekşimesine iyi gelen besinler, Mide ekşimesini aşırı ve ağır yemeklerden sonra yaşıyorsanız beslenmenizde yapacağınız değişikliklerle ekşimeyi azaltabilirsiniz. Ancak hafif öğünlerden sonra bile mideniz ekşiyorsa ya da haftada 2-3 gün mide ekşimesi oluyorsa bu durum reflü veya gastrit gibi bir...
  3. Mide düşüklüğüne ne iyi gelir?

Mide düşüklüğüne ne iyi gelir?

Sindirim işinde en büyük görevi yüklenmiş olan mide, karnın üst kısmında ve ortada bulunur. Şekil bakımından arkaya yatık bir (J) harfine benzer. Üst ucundan yemek borusuna, alt taraftan da oniki parmak barsağına bağlıdır. Sindirim esnasında asit salgılar. Mide yapı bakımından hassas bir organımızdır. Aldığımız düzensiz gıdalar, sinir sistemi bozuklukları ve fazla içki mide’de, ülser,...
  4. İdrar yollarımda yanma var ne iyi gelir?

İdrar yollarımda yanma var ne iyi gelir?

İdrar yanmasına ne iyi gelir? İdrar yanma tedavisinde doktorlar daha çok antibiyotik tedavisini uygun görmektedir. İdrar yolunda oluşan iltihabı kurutmak için en etkili yöntem antibiyotik tedavisidir. Tedaviyi başlatmadan evvel idrar kültürü ve antibiyogram için örnek alınarak sonuçlarına göre uygun antibiyotikler reçete edilir. İdrar yanması antibiyotik haricinde şifalı bitkiler kullanılarak...
  5. Geniz Yanması Neden Olur?

Geniz Yanması Neden Olur?

Burun arkasında kendini belli eden geniz yanması hissi; çoğunlukla burun tıkanıklığı, burun akıntısı, kaşıntı ve hapşırma ile birlikte görülür. Genizde yanma, genelde alerjiler nedeniyle ortaya çıkar. Alerji Soluma yolu ile bünyeye alınan herhangi bir madde alerjik tepkiye yol açarak geniz yanmasına neden olabilir. Parfümler, polen, küf ve burun spreyi gibi maddelerin sık sık alerjik etki...

Sayfayı Paylaş