gebe
  1. Duygu63

Duygu63 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Melekler yardım yaaa

Konu, 'Çöplük' kısmında Duygu63 tarafından paylaşıldı.

Sitede paylaşılan nisanliklar var nerde satılıyor bu modeler :((

Melekler yardım yaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su meleklere bakin yaa ne tatlilar...

Su meleklere bakin yaa ne tatlilar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. melekler yardım :(

melekler yardım :(

şu an öylesine yanlsızım ki öylesine çaresiz inanın şu mesajı yazarken ağlıyorum ne yapacağımı bilemiyorum resmen yaşamım avuçlerımın arasından kayıp gidiyor daha öncede yazmıştım annem hasta diye birazda olsa toparladı gerçi ben göremedim ama telefonda sesi iyi geliyor ben şu an sivasdayım okul için tekrar geldim vizelerim vardı ama öylesine yoruldum ki melekler iteleye iteleye bir şeyler...
  3. meleklerim, cok mu saçma düşünüyorum yaa ??!!

meleklerim, cok mu saçma düşünüyorum yaa ??!!

ya şimdi bilmem ne dersiniz ama inanın paylaştıgım insanlar bana "kızım anlayış göster" diyorlar sadece.... ama beni gercekten anlıyorlar mı bilmiyorum...Sizlere sormak istiyorumm.....Şimdi benim bi ilişkim var her günümü beraber gecirdigim bi insan...ee haliyle insan alışıyor.. 2 gün görmesem sinirleniyorum.. ikimizde işsizdik..ben dershaneye falan gidiyorum ama büyük ihtimal...
  4. yardım melekler

yardım melekler

sevgili melekler ; ben sanırım birine aşık oldum sabah akşam onu düşünüyorum.Rüyalarıma bile giriyo napcam ben böyle :) acaba ona duygularımdan bahsetsem mi ??:d040:
  5. Lütfen yardım melekler :(

Lütfen yardım melekler :(

Merhaba arkadaşlar, Ben foruma yeni üye oldum, bir çok kişi gibi yardıma ihtiyacım lütfen yardım edin. yaklaşık iki senedir, tanıdığım biri var. adını koyamadığımız bir ilişki var, çünkü bir gelip iki kaçıyordu ve hep beni soğuk olmakla suçluyordu. Ben de onun bir gelip iki gitmelerinden dolayı gerçek duygularımı belli edemiyordum. Ama ne zaman birine ihtiyaç duysak önce birbirimizi arıyoruz....

Sayfayı Paylaş