gebe
  1. beşiktaş05

beşiktaş05 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

meleklere bir sorum olacak bi bakarmısınız

Konu, 'Çöplük' kısmında beşiktaş05 tarafından paylaşıldı.

benim gögüslerimin arası terlediğinde aşırı derecede kokuyor böyle bir sorunu olan varmı yardımlarınızı bekliyorum:hıms:

esgiii bunu beğendi.
  2. bitanesi

bitanesi Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    497
    Ödül Puanları:
    93
    öle bi sorunum yok ama vucut teri için en iyi çözüm beyaz kalıp sabunla keselenmek koltuk altı terini geciktiriyo en azından terlesen bile kokmuyo deneyebilirisn canım

3. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    ben koku giderici sabun kullanıyorum 24 saate kadar etkili vücut kokularına

4. beşiktaş05

beşiktaş05 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    narçiçegim sendede böyle bir sorun mu var canım

5. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    çok fazla baharatlı yiyeceklerden de olabiliyor terimizin kokusu o konuda biraz kısıtlama getirebilirsin.

meleklere bir sorum olacak bi bakarmısınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bi sorum var bakarmısınız

bi sorum var bakarmısınız

melekler bnm bi sorunum var doğum kilolarımı üstümden atamadığım gibi daha da fazla aldım ve çok şikayetçiyim artık :18: her yolu denediysem veremedim üstüne kilo bile aldım bugünlerde ise önceden de duyduğum herbalife die bi ürün duydum tamamen bitkisel ve çok faydalı diolar nerdeyse yeme içime bunlan beslen kadar yani bnde hmn netten bi arştırma yaptım olumlu sonuçalr alanlar olduğu kadar...
  2. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  3. melekler size bi soru

melekler size bi soru

Doğmayıp ölen doğupta ölmeyen peygamberler kimlerdir bakalım kim bilecek cevabını
  4. Bi bakarmısınız?

Bi bakarmısınız?

Merhaba kızlar :) bu sefer kendim için değil kuzenim için sizlere soru sormaya geldim :D kuzenim yeni evli eşiyle ilk defa ilişkiye girdi.Adet olması gereken günde ilişkiye girmişler adet kanaması başlamadan.Sanırım korunmamışlar 3gün sonra kuzenim adet olmuş.Korkuyor şimdi daha yeni evliler bebek için çok erken diyo.Sizce hamile olma ihtimali var mı?Bence yok ama sizlerede bi danışayım...
  5. bi bakarmısınız?

bi bakarmısınız?

arkadaslar merhaba gebelık ııcn gene kırlerınıze ıhtıyacım olmustu maalesef gebelıgım 9.haftada sonlandı 3 ay aradan sonra tekrar hamıle kladım oda malesef 16. haftada sonlandı ıkıse kendılıgınden olumlerdı :(cok zor gunler yasadım ama aynı ev cınde yasadım kp ve kv de gercek yuzlerını daha net gördüm bız esımle onlara bakıyoruz benım bebegıme sakat denıldı karnımdayken bn yavrumdan...

Sayfayı Paylaş