gebe
  1. hhasret

hhasret Forum Okuru

Meleklerimize şık atkı modelleri

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında hhasret tarafından paylaşıldı.

Meleklerim işte üretmeyi seven bayanlar için şık atkı modelleri burada hem daha ekonomik hemde emeğimizi üzerimizde görmek için sizler için atkı modelleri sunmaya gayret göstereceğim. Ayrıca Derya Baykal imzalı örgülere buradan ulaşabilirsiniz. Malum soğuk havalarda boğazları iyice korumak gerekiyor arkadaşlarım. Aslında biz kadınlar için durum sadece boğazı soğuktan korumak değil, bunun yanında şık ve güzel görünmek. Bu bağlamda sizler örgü modelleri ile uğraşıyorsanız hemen aşağıdan bir iki konu vereyim sizlere ki sizler bu konuları da inceleyin.

Piyasada satılan modeller arasında artık büyük markaların da üretmiş olduğu çok şık örnekler görebiliyoruz. Buna uygun olarak sizlere bir görsel atmak istiyorum. Benim tarzım olmasada gerçekten çok hoş görünüyor öyle değil mi melekler ?

Bu da farklı yapılmış atkı modeline güzel bir örnek

Bu örnekleri tabiki çoğaltmak mümkün. Ben şimdi sizlere bir galeri hazırlıyorum. Bu galerideki resimlere tıklayarak büyük halde tüm galerimize atılan atkı modelleri konusunu daha iyi inceleyebilirsiniz.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    AŞAĞIDAKİ KONULARIMIZ DA SİZLERİN DİKKATİNİ ÇEKEBİLİR İNCELEYİN LÜTFEN

Kapşonlu Kız Erkek Bebek Yelek Modelleri
    SadmiN tarafından
    Kapşonlu bebek yelek modelleri - Kapşonlu kız bebek ve yine kapşonlu erkek bebekler için oluşturduğumuz bu yelek modelleri galerisinde yer alan resimler google.com.tr adresinden edinilmiştir.
    Kurdela havlu kenarı örnekleri
    SadmiN tarafından
    Kurdelalı havlu kenarı örnekleri el işi ve göz nuru olarak yapılan, gerek misafirlere gerek ise bizim için kullandığımız havlularda işlenen kenarlar. Havluları çok ama çok güzel gösteriyorlar. Bu...
    Örgü Çanta Modelleri hepsi şık hepsi güzel
    SadmiN tarafından
    Örgüden yapılmış olan örgü çanta modelleri arayanlar için harika resimler topladım arkadaşlarım. Hanımlar ve özellikle küçük çocuklar için yapılmış olanlarıda var. Buradaki çantalar el işi göz...
    Örgü işi kız bebek battaniye modelleri
    SadmiN tarafından
    Özellikle kız bebekleri için çiçekli olarak oluşturulmuş ve işlenmiş harika bebek battaniyesi modellerini galeri olarak sizlere veriyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 25 Mart 2016
Meleklerimize şık atkı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. pon ponlu şık bir atkı modeli

pon ponlu şık bir atkı modeli

ponponlu bebek atkısı ponlu oyunlar ponponlu örgüleri çok severim ben :D:D canım sıkıldıkça ponponları bir birine vurrum :D:D Pon ponlu atki Modeli İSTENİLEN UZUNLUKTA ATKINIZI ÖRÜN VE SONRADA RESİMDEKİ GİBİ PONPONLARLA SÜSLEYİN.
  2. Şık atkı modelleri

Şık atkı modelleri

kızlar kış artık kapımızda kışın bizi sıcacık tutacak çok hoş modeller:)
  3. meleklerimizin kocişlerine atkı modelleri

meleklerimizin kocişlerine atkı modelleri

melekler soğuktan kocişlerimiz üşümesin diye onlara kıyamıyosak işte onlar için atkı modelleri
  4. Çok Şık Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı...

Çok Şık Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı...

Marul Atkı Modeli Ve Yapılışı Marul Atkı Nasıl Yapılır Kış geliyor peki hazırlığınızı yaptınız mı? İşte size çok hoş bir atkı modeli ve yapılışı...İşte marul atkı nasıl yapılır ayrıntılı olarak size sunuyoruz...Haydi hanımlar coluk cocuk ev ahalisine birer tane yapın... Malzemeler Bir yumak Angora renk:3471 Bir yumak Angora renk:5090 Tığ Sıfır numara(0) Cetvel 30 cm....

Sayfayı Paylaş