Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

selam kızlar nasılsınız ben hala reglı olmadım testte yapmaya kokuyorum belirtilerde var kac gun daha beklesem benım kı duzensız oluyor zaten

selam melekler,
yine uzun ara verdim ,maalesef yazamıyorum eskisi gibi,arada hamiş listesine bakıp çıkıyorum, bazen geçmişi okurken vakit çok geçmiş oluyor ve çıkmam gerekiyor,bilgisayar başında oturmak çok zor geliyor maalesef.Biz iyiyiz yani bebişim ve ben , 30 haftamız bitti ,çok şükür herşey yolunda , oğlumun ise bu gün mr ı tekrar çekildi ,kalça kemiğindeki durum çarşamba belli olacak.Benim için herşey yolunda ,7 kilo aldım , şimdilik normal doğum düşünüyoruz bakalım zaman ne gösterecek, hepinizi öpüyorum, yeni yılınız hayırlı uğurlu olsun,kendinize iyi bakınn...

amiiiiin canım.inşaallah yakında kabul olacak duaların.çok yakında...
inşallah meryemcim inşallah Rabbim büyük...
selam kızlar nasılsınız ben hala reglı olmadım testte yapmaya kokuyorum belirtilerde var kac gun daha beklesem benım kı duzensız oluyor zaten
prenses beklemenin ne zor olduğunu bilirim ve psikolojimizi çökerten bir ağırlıktır beklemek, inşallah sen güzl sonuçlarla dönersin canım ama rahatlamak istersen testini yap ..
selam melekler,
yine uzun ara verdim ,maalesef yazamıyorum eskisi gibi,arada hamiş listesine bakıp çıkıyorum, bazen geçmişi okurken vakit çok geçmiş oluyor ve çıkmam gerekiyor,bilgisayar başında oturmak çok zor geliyor maalesef.Biz iyiyiz yani bebişim ve ben , 30 haftamız bitti ,çok şükür herşey yolunda , oğlumun ise bu gün mr ı tekrar çekildi ,kalça kemiğindeki durum çarşamba belli olacak.Benim için herşey yolunda ,7 kilo aldım , şimdilik normal doğum düşünüyoruz bakalım zaman ne gösterecek, hepinizi öpüyorum, yeni yılınız hayırlı uğurlu olsun,kendinize iyi bakınn...
bilge meleğim maaşallah baya büyümüştür göbüşün artık 30 haftaya göre kilonda gayet iyi inşallah oğlunun mr sonuçları iyi çıkar ve artık daha rahat günler geçirirsin seni çook öpt.Allahım hayırlı doğumlar nasip etsin :)

:ebebek:REGL ZAMANI GEÇEN ARKADAŞLARIMIZIN LİSTESİ:ebebek:

Prenses.................................30 Aralık

:bebem:BEKLENEN REGL TARİHLERİMİZİN LİSTESİ:bebem:

Hazan_11...................................9 Ocak
Dilara1.....................................18 Ocak

Lalezar.................................... 22 Ocak
Sılam_nisa..................................27 Ocak
Şimall.................................. 6-10 Şubat

:leylek2010 ANNE ADAYLARI :leylek

erkek%20bebek.gif
MAYIS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mimozaçiçeği ............................. Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
eminegelin ............................ 20 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
daffodil.................................30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Ayyüzlü ............................... 30 Mayıs (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
Lale .................................... Mayıs (<NOBR target="blank">Anne</NOBR> adayı süperrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
HAZİRAN ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

papatyammm............................... 7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrr) :nazar:
unforgiven.............................7 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Tatlı cadım ......................... 10 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
berranur ............................ 23 Haziran (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
TEMMUZ <NOBR target="blank">ANNE</NOBR> ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Bilgemelek ........................... 06 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Senagül................................13 Temmuz (Anne adayi <NOBR target="blank">süperrrrrrrrr</NOBR>) :nazar:
Sevmm.................................19 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Sammy_haa...........................29 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Betül_betül.............................30 Temmuz (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
AĞUSTOS ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Gülyüzlüm................................ Ağustos (anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
Denizcim ..............................15 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:
İzgil....................................17 Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
Pekar......................................Ağustos (Anne adayı süperrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EYLÜL ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Canimcim......................................Eylü l (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
fudelya..................................... 20 <NOBR>Eylül</NOBR> (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
polyana28 ................................. 19 Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr):nazar:
yıldız_azeri ............................... Eylül (Anne adayı süperrrrrrrrrr) :nazar:

erkek%20bebek.gif
EKİM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Lara74.......................................31 Ekim (Anne adayı süperrrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
KASIM ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

Mavişim............................17 <NOBR>Kasım</NOBR> (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:
Ayşegül87........................29 Kasım (Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

erkek%20bebek.gif
ARALIK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

faran............ 5 Aralık (Anne adayı süpperrrrrrrrrrrrrrrrrrrr):nazar:
Bir Melek Diliyorum .......29 Aralık(Anne adayı süpperrrrrrrrrr):nazar:

:leylek2011 ANNE ADAYLARI:leylek
erkek%20bebek.gif
OCAK ANNE ADAYLARI
erkek%20bebek.gif

DUALARINIZI BEKLİYORUM DOSTLAR NEOLUR BANADA DUA EDİN:uhu:
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN.LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN.
EY ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM
EY KAİNATIN BİR TEK YARATICISI OLAN YÜCE RABBİM
EY YARADILMIŞLARIN BİR TEK YARADANI
EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ
EY BÜTÜN GÜZEL İSİMLERİ KENDİNDE BULUNAN ŞANI YÜCE ALLAHIM
SONSUZ ŞÜKÜR VE SONSUZ HAMD SANADIR.
RABBİM HERTÜRLÜ SIKINTI VE MUSİBETTEN SANA SIĞINRIZ
SEN HERŞEYİ HAKKIYLA BİLEN VE DUYANSIN
SANA AÇILAN ELLERİMİZİ KAPINDAN BOŞ ÇEVİRME RABBİM
HZ.MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v)YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE VE SİLSİLEYİ ALİYYENİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE BU MÜBAREK İNSANLARI ARAYA VESİLE KILARAK SADECE SENDEN DİLİYOR VE SADECE SENDEN İSTİYORUZ RABBİM.SEN HERŞEYE KADİR OLANSIN.ALLAHIM BÜTÜN EVLAT HASRETİ ÇEKEN DOSTLARA VE BANA YARDIM EYLE.OL EMRİNİ BİZLERE DE SUN RABBİM SENDEN BAŞKA GİDECEK YERİMİZ SENDEN BAŞKA SIĞINACAK KİMSEMİZ YOKTUR RABBİM!
SENDEN GELDİK DÖNÜŞÜMÜZDE SANADIR YA RABBİ
BİZİM DUALRIMIZI KATINDA EKSİKSİZ VE NOKSANSIZ BİR ŞEKİLDE KABUL BUYUR YA RABBİ.ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN

YÜREK BAZEN HASRET DOLUDUR ACIR ACIR ACIR...
YAA ERHAMER-RAHİMİN YAA ERHAMER-RAHİMİN YAA ERHAMER-RAHİMİN
YA ZEL CELALİ VEL-İKRAAM
YAA HAYYU YAA KAYYUM
YAA HANNAN YA MENNAN
YA BERR YA MUCİB
YAA HĞALIK YA SAMET
ACIMI DİNDİR YÜZÜMÜ GÜLDÜR EYYY KUDRETİ SONSUZ OLAN ALLAHIM
ÜMİDİM SENSİN YARADANIM SEN BİZİM İÇİNDE KÜÇÜCÜK YÜREKLER YARAT N'OLUR SEN Kİ YOKTAN VAR EDENSİN!
AMİN , AMİN BİNLERCEKEZ AMİN !!!

merhaba arkadaşlar.uzun zaman oldu giremedim siteye iş güç derken.bende 30haftalık oldum.oğlum olucak hayırlısıyla.allah hepimizin yardımcısı olsun.hala doğum hakkında karar veremedim.normal doğuma cesaretim yok gibi.işallah kolaylıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.

canım benim bulantılarım da tam bitmişti ama bu ilaçlara başlayınca 15 gün kadar devam etti, biraz daha sabret ama demir hapını sabah aç karnına almak zorundasın. sakın ihmal etme, onlar bebişlerin gelişimi için çok önemli. vitamini de akşam alıyordum ki rahat edeyim diye. öptüm görüşürüz canım
sağolasın mrs cim bugün dr arayıp soracağım demir zehirlenmesi olmaz heralde hamişlerde öyle diye korktum ya. gecede atılabilyormuş galiba bugün sorayım da kullanırım canım benim dediğin gibi beişlein gelişimi için çok önemli.

selam melekler,

merhaba arkadaşlar.uzun zaman oldu giremedim siteye iş güç derken.bende 30haftalık oldum.oğlum olucak hayırlısıyla.allah hepimizin yardımcısı olsun.hala doğum hakkında karar veremedim.normal doğuma cesaretim yok gibi.işallah kolaylıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız.
maşallah kızlar 30 haftalık olmuşsunuz ne güzel Allah hayırlısıyla tamamına erdirsin.siz doğurmaya yakınken ben 30 haftalık olacağım inş.cümlemiz için her şey sonuna kadar yolunda gitsin inş. öpüyorum Allah a emanet..

DUALARINIZI BEKLİYORUM DOSTLAR NEOLUR BANADA DUA EDİN:uhu:
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN.LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KÜNTÜ MİNEZZALİMİN.
EY ALEMLERİN RABBİ OLAN YÜCE ALLAHIM
EY KAİNATIN BİR TEK YARATICISI OLAN YÜCE RABBİM
EY YARADILMIŞLARIN BİR TEK YARADANI
EY KİMSESİZLERİN KİMSESİ
EY BÜTÜN GÜZEL İSİMLERİ KENDİNDE BULUNAN ŞANI YÜCE ALLAHIM
SONSUZ ŞÜKÜR VE SONSUZ HAMD SANADIR.
RABBİM HERTÜRLÜ SIKINTI VE MUSİBETTEN SANA SIĞINRIZ
SEN HERŞEYİ HAKKIYLA BİLEN VE DUYANSIN
SANA AÇILAN ELLERİMİZİ KAPINDAN BOŞ ÇEVİRME RABBİM
HZ.MUHAMMED MUSTAFA (s.a.v)YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE VE SİLSİLEYİ ALİYYENİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE BU MÜBAREK İNSANLARI ARAYA VESİLE KILARAK SADECE SENDEN DİLİYOR VE SADECE SENDEN İSTİYORUZ RABBİM.SEN HERŞEYE KADİR OLANSIN.ALLAHIM BÜTÜN EVLAT HASRETİ ÇEKEN DOSTLARA VE BANA YARDIM EYLE.OL EMRİNİ BİZLERE DE SUN RABBİM SENDEN BAŞKA GİDECEK YERİMİZ SENDEN BAŞKA SIĞINACAK KİMSEMİZ YOKTUR RABBİM!
SENDEN GELDİK DÖNÜŞÜMÜZDE SANADIR YA RABBİ
BİZİM DUALRIMIZI KATINDA EKSİKSİZ VE NOKSANSIZ BİR ŞEKİLDE KABUL BUYUR YA RABBİ.ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN

YÜREK BAZEN HASRET DOLUDUR ACIR ACIR ACIR...
YAA ERHAMER-RAHİMİN YAA ERHAMER-RAHİMİN YAA ERHAMER-RAHİMİN
YA ZEL CELALİ VEL-İKRAAM
YAA HAYYU YAA KAYYUM
YAA HANNAN YA MENNAN
YA BERR YA MUCİB
YAA HĞALIK YA SAMET
ACIMI DİNDİR YÜZÜMÜ GÜLDÜR EYYY KUDRETİ SONSUZ OLAN ALLAHIM
ÜMİDİM SENSİN YARADANIM SEN BİZİM İÇİNDE KÜÇÜCÜK YÜREKLER YARAT N'OLUR SEN Kİ YOKTAN VAR EDENSİN!
AMİN , AMİN BİNLERCEKEZ AMİN !!!
sılam dualarımız sizinle.Rabbim gönlünü elini boş çevirmesin senin ve tüm bebek isteyen kardeşlerimin.inş en yakın zamanda mucizene kavuşturulursun ve bu zaman senin için en hayırlı zaman anlamına gelsin kardeşim..

Geri