Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

2 saat kaldı netten bakacaksan 3ü bekleme ara ara bask çıkmış mı diye.inşaallah tavan yapmıştır bhcg.oğluşum orda 1 günlük.şimdi ise 2 ay 1 günlük.yani büyüdü teyzesi.çok tatlı ama bir o kadar yaramaz :)

2 saat kaldı netten bakacaksan 3ü bekleme ara ara bask çıkmış mı diye.inşaallah tavan yapmıştır bhcg.oğluşum orda 1 günlük.şimdi ise 2 ay 1 günlük.yani büyüdü teyzesi.çok tatlı ama bir o kadar yaramaz :)

ayyy canım sağlık ocağinda yaptırdım netten çıkmaz yani inş rabbim korkuyorum aslında kimyasal olur diye yine inş busefer meleğim beni bırakmaz tatlı kuşumm gerçektenmi 2 aylık oldumu ya ne çabuk geçiyo zaman allah ömrünü uzun kendini alim etsin yaramazlık yapıyo demek yerim ben onu minik yaramaz eee anasının bitanecik kuzusu olacak okadar canımm

hımm sağlık ocakları da devlet hastanelerine gönderiyor kanı.canım benim kalbin ne deli atıyordur şimdi.inşaallah yaramaz kuzuma arkadaş olacak kuzunun müjdesini alırız 3te

hımm sağlık ocakları da devlet hastanelerine gönderiyor kanı.canım benim kalbin ne deli atıyordur şimdi.inşaallah yaramaz kuzuma arkadaş olacak kuzunun müjdesini alırız 3te

canım ya kusura bakma kapı çaldıı inş aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hemde nasıl anlatamam beklemek ölüm gibi biran önce alsam inş güzel haberler veririm size canoım çok öpüyorum seni ve yaramazını

Geri