gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

merhaba bayanlar..

Konu, 'İlk Merhaba' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

benıde aranıza aldınız ..bu aralar sıteye fazla gıremedım..ve bıseyler yazamadım..bundan sonrakı hafta hep burdayım..:23::23: artık bende burdayım..tavsıye eden canım ablama tesekkur ederım..o kendını bılıooo:18::18:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: merhaba bayanlar..
    Birtanem benim... Hoşgeldin aramıza. Bundan sonra daha rahat edersin umarım, burayı çok beğeneceksin göreceksin...

Rica ederim ayrıca ne demek, görevimiz :) Ablan seni çok seviyor emin ol... Hoşgeldin tekrar...

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

oooo nurovski gelmiş:(nur) hoş geldin canım her nekadar sana yanlışlıkla nuri yazdımsa ve sende beni fırçaladınsada iyi ki geldin canım:becky:bilgemin kardeşi bizim başımızın tacıdır :nod:keyifli forumlar tatlım;)

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

hosgeldin canim tekrardan aramiza, güzel vakit gecirmen dilegiyle diyecem ama zaten geciriyorsun:)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    hoşgeldin aramıza keyifli forumlar dilerim canım ;)

merhaba bayanlar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "merhaba bayanlar :)"

"merhaba bayanlar :)"

herkese merhaba...ankaradan nil ben :) tesadüf rastladım siteye sadece bayanların olması hoş olmuş :) artık bende burdayım aranıza alırsınız umarım :)
  2. Merhaba bayanlar

Merhaba bayanlar

Merhaba bayanlar aranıza yeni katıldım. Eskişehirliyim Dünya tatlısı 22 aylık bir oğlum var. Herkese iyi paylaşımlar dilerim. Gülen yüzünüz solmasın.:thanks::26:
  3. merhaba bayanlar

merhaba bayanlar

herkese selam aranıza bugün katıldım adım sevim keşke daha önce katılsaymışım aranıza siteteki bilgiler ve paylaşımlar çok güzel hazırlayanların ellerine kolarına saglık
  4. Merhaba Bayanlar Aranıza Yeni Katıldım...

Merhaba Bayanlar Aranıza Yeni Katıldım...

Merhaba ben 28 Yaşında çalışan bir bayanım 7 Yaşında bir Prenses Annesiyim inşallah güzellikleri birlikte paylaşmak dileğimle.... :işyeri:
  5. merhaba bayanlar sizlere danışmak istedim

merhaba bayanlar sizlere danışmak istedim

siteye yeni üye oldum bana çok yararlı olacağını düşündüğüm için... siz değerli üyelerinde bilgilerınden ve deneyimlerinden yararlanacağımı düşünüyorum... ocağın sekizinde eşimle birlikteliğimiz oldu adet günüme 4 gün var ben yinede test yaptım dün çıkmayacağını bile bile negatifti... ama sabah mide bulantısıyla kalktım kasıklarımda da batmalar mevcut belki pskolojik bilemiyorum ama size sorum...

Sayfayı Paylaş