gebe
  1. mundi

mundi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

miskinlikten kurtulamayanlar buraya

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında mundi tarafından paylaşıldı.

hergun isteyken eve gittigimde su yemekleri yapicam,esime pasta yapacagim,borek yapacagim,tatli yapacagim diye kendimi motive ediyorum fakat eve geldigimde bir tembellik,bir miskinliktir alip basini gidiyor.birakin ektra sey yapmayi bazen yemek yapmaya bile halim kalmiyor,oysa iste kendimi cok enerjik hissediyorum.ayni sekilde temizlik icinde oyle.soyle yapicam boyle temizliycem,butun utuleri halledicem diye eve geliyorum ama eve gittigimde hic canim istemiyor.oysa disariya gezmeye ciksam gayet dinlengin oluyorum.Nolcak benim bu halim hic bilmiyorum.ben gibi olanlar var mi yada gecmiste boyle olup kendini toparlayanlar...varsa bana yardimci olun arkadslar cidden sizden motive edici seyler duymaya cok ihtiyacim var

2. meinelieber

meinelieber Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    valla ne yalan söyleyim bu durum bendede var sen yine işine gidiyorsun dışarı cıkmaya enerjin var ben günlerce evden çıkmak istemiyorum canım hiç bişi yapmak istemiyor duşa girmek bile bazen ölüm gibi geliyor kokuşacam yakında tövbe tövbe :))) eve yardımcı alıyorum yemek yapıyor temizlik yapıyor eşime karsıda ilgisizim hiç karı koca olasın gelmiyor hamilelikten mi bilmiyorum ama 2 aydır boyleyim umarım gecici bi durumdur :( ve ben bu duruma çok üzülüyorum sadece üzülüyorum kendimi düzeltmek için yaptıgım bişi yok

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bunları ben yazdım sandım bi an:)

miskinlikten kurtulamayanlar buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Borşlar burada

Borşlar burada

Broşlar burada Şık ve zarif broşlar kızlar :tik:
  2. matraxcılar buraya

matraxcılar buraya

selam kızlar ben her gece alem fm de zeki kayahan coşkun dinliyorum siz de benim gibi matraxcıysanız takılın buraya bekliyoruuuum :ehi::ehi::ehi: :meçhul::meçhul::meçhul: :gathering::gathering::dans::dans::dans:conconconconconcon hadii kızlaaaaaaar bekliyorum
  3. Haydinn buraya..

Haydinn buraya..

ABCDEFGH baştaki harfin dört sagındaki harfin iki solundaki harfin bır sagındakının iki solundaki harf hangisidir? :croc: hadi melekler göriyim sizi ..
  4. Topuklularınız Burada..

Topuklularınız Burada..

platform topuk ayakkabılar platform topuklu ayakkabılar Yaz aylarında cıvıl cıvıl ayaklar için birbirinden tatlı topuklu ayakkabıları sizler için paylaşıyorum.. Bu ayakkabıyı sanki biryerlerde gördüm fakat hatırlayamıyorum.. Ben yinede paylaşmak istedim sizinle çünkü çok güzel..
  5. Kadının miskinliği Erkeği bezdirir mi?

Kadının miskinliği Erkeği bezdirir mi?

kadın ve aile,kadın,kadın ve erkek ilişkileri,kadın ve erkekler,kadınca,kadınlar Kadının Miskinliği Erkeği Bezdirir mi Bezdirmez mi…? Hemde nasıl bezdirir.. Yalnız kendide miskin olan erkek, hangi hakla kadını eleştirir.. ...Kadının miskinliği… erkeği ne hale sokar… Bir defa alır götürür… sonra ‘adi herif beni aldattı’ demeyin bayanlar…! Hem miskin miskin evde oturacaksın, kendinde...

Sayfayı Paylaş