miskinlikten kurtulamayanlar buraya

mundi

Yeni Üye
Üye
miskinlikten kurtulamayanlar buraya
hergun isteyken eve gittigimde su yemekleri yapicam,esime pasta yapacagim,borek yapacagim,tatli yapacagim diye kendimi motive ediyorum fakat eve geldigimde bir tembellik,bir miskinliktir alip basini gidiyor.birakin ektra sey yapmayi bazen yemek yapmaya bile halim kalmiyor,oysa iste kendimi cok enerjik hissediyorum.ayni sekilde temizlik icinde oyle.soyle yapicam boyle temizliycem,butun utuleri halledicem diye eve geliyorum ama eve gittigimde hic canim istemiyor.oysa disariya gezmeye ciksam gayet dinlengin oluyorum.Nolcak benim bu halim hic bilmiyorum.ben gibi olanlar var mi yada gecmiste boyle olup kendini toparlayanlar...varsa bana yardimci olun arkadslar cidden sizden motive edici seyler duymaya cok ihtiyacim var

valla ne yalan söyleyim bu durum bendede var sen yine işine gidiyorsun dışarı cıkmaya enerjin var ben günlerce evden çıkmak istemiyorum canım hiç bişi yapmak istemiyor duşa girmek bile bazen ölüm gibi geliyor kokuşacam yakında tövbe tövbe :))) eve yardımcı alıyorum yemek yapıyor temizlik yapıyor eşime karsıda ilgisizim hiç karı koca olasın gelmiyor hamilelikten mi bilmiyorum ama 2 aydır boyleyim umarım gecici bi durumdur :( ve ben bu duruma çok üzülüyorum sadece üzülüyorum kendimi düzeltmek için yaptıgım bişi yok

bunları ben yazdım sandım bi an:)

Geri