gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Moralinizi düzeltin arkadaslar

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Moralinizin kötü ve canınızın sıkkın olduğu zamanlar rahatlamak için bunları yapın.
    • Yapılan araştırmalar insanların sıcak, parlak renklerle, kendilerini daha mutlu hissettiklerini ortaya çıkardığını söylüyor. Eğer giyecek sarı veya turuncu bir giysiniz yoksa bile en azından masanızı bu renk çiçeklerle süsleyebilirsiniz.
    • Kendinizi mutlu hissettiğiniz yeri gözünüzde canlandırın. İster tropik bir adadaki plajı, ister çocukluk yatak odanızı gözünüzde canlandırın. Hayal ettiğiniz mekan neresi ise gözlerinizi kapayın ve kendinizi orada hissedin. Thomas, zihninizdeki görüntüyü sevdiğiniz bir manzara ile değiştirmenin sizi mutlu edeceğini söylüyor.
    • Seksi anlarınızı düşünün. Sekse vaktiniz yoksa bile zihninizde özel bir anınızı canlandırmak da içinize mutluluk hissi yayılmasını sağlayacak.
    • Biraz ara verin, müzik dinleyin ve biraz mola verin.
    • Kulaklıklarınızı takıp sevdiğiniz melodilere kendinizi bırakmanızı öneriyor. Yavaş tempo sizi sakinleştirirken, daha güçlü ve ritmik bir melodi, üzerinizdeki sıkıntıyı atmanıza yardımcı olur.
    • Kırmızı rujunuzu sürün. Kırmızı dudaklar etrafa güven ve cazibe yayar. Etrafınızdakilerden göreceğiniz olumlu tepkilerle, içinde bulunduğunuz kötü ruh hali yerini, seksi ve kendinden emin bir havaya bırakır.
    • Gülmek için interneti kullanın. Gülerken kendinizi kötü hissetmeniz mümkün değildir. Canınız sıkıldığında bir mola vermek için youtube gibi sitelerden eğlenceli bir video indirebilirsiniz.
    • Masa lambanızı yakın. Çalışırken yukarıdan gelen yoğun ışık, stres ve rahatsızlık duygusu yaratabilir. Oysa ki masanızdaki yumuşak ışık kaynağı sizi sakinleştirir.
    • Portakal, mandalina atıştırın. Narenciye yemek ruh halinizi düzeltmenize yardımcı olur. Üstelik soymak zaman aldığı için yavaş yenir ve abur cuburla aşırıya kaçmaktan kurtulursunuz.
    • Beş saniye boyunca derin ve yavaş bir şekilde nefes alın, sonra nefesinizi yine beş saniyede, yavaşça verin.
    • Doğayla bütünlesin. Arada bir öğle yemeğinizi açık havada, örneğin bir parkta yiyin. Çimenlerin üzerine sırtüstü uzanıp doğayı seyredin. Açık havada olmak, kalp atışlarınızı yavaşlatacak ve karamsar ruh halini üzerinizden alacaktır.
    alinti

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Moralinizi düzeltin arkadaslar
    Portakal, mandalina atıştırın. Narenciye yemek ruh halinizi düzeltmenize yardımcı olur. Üstelik soymak zaman aldığı için yavaş yenir ve abur cuburla aşırıya kaçmaktan kurtulursunuz.

buna kesinlikle katılıyorumm bana yarıyor valla teşeşkürler canım benimm emeğine sağlıkk

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Moralinizi düzeltin arkadaslar

Beş saniye boyunca derin ve yavaş bir şekilde nefes alın, sonra nefesinizi yine beş saniyede, yavaşça verin.
    paylaşımın için çok teşekkürler ben genelde bunu yapıyorum... ...

Moralinizi düzeltin arkadaslar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moral DÜzelten BurÇ Yorumlari...

Moral DÜzelten BurÇ Yorumlari...

moral verici sözler moral düzelten sözler verici güzel veren morel sözleri MORAL DÜZELTEN BURÇ YORUMLARI... KOÇ Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal , mutevazi, ince, anlayis yumagi duygularini! Sen seçildinde mi gönderildin bu dunyaya. Bir insan Bu kadar mi duzgun, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yuksek insanlarin burcudur. Dost...
  2. moral istiyorummmm

moral istiyorummmm

arkadaşlar 8 ay önce nişanlımdan ayrıldım ve sunda üç aydan beri bı sefgılım var ve bana evlenme teklifi etti :18:ama ben korkuyorum 8 aydan sonra cok erken farkındayım ama onu gercekten cok sevıyorum.mılletın azı torba deyılkı mukelım sımdı bın suru sey dıcekler ben herseye hazırladım kendımı.ne olursa olsun duymamazlıktan gelıcem bu durumda ilgiye şevkate pofpoflanmaya ilhtiyacım var :D :18:
  3. arkadas

arkadas

ARKADAŞ 2157 - İbnu Ömer (radıyallâhu anhümâ) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselam) buyurdular ki: "İnsanlar yalnızlıktaki (mahzuru) benim kadar bilselerdi, hiçbir atlı tek başına bir gececik olsun yol yapmazdı." Buhârî, Cihâd 135; Tirmizî, Cihâd 4, (1673). 2158 - Said İbnu'l- Müseyyeb (rahimehullah) anlatıyor: "Resülullah (aleyhissalâtu vesselâm) buyurdular ki:...
  4. hersey düzeldi artık melekler

hersey düzeldi artık melekler

önce mutsuzdum daha sizlerle paylaşmıştım http://www.meleklermekani.com/dert-kosesi/147858-mutsuzum.html ama şimdi hersey düzeldi tesadüf oldu ama 2 haftadır ailemin yanındayım 1 ay hasret kalmıştım eşimin antalyaya işe girmesiyle benim ailemin yanına gelmem mükafat oldu ailemin yanında daha rahatım benimle konuşmayan kaynanam şimdi telefonla arıyo pek iyi oldu bu ayrılık biraz anladı eşim...
  5. Arkadaslar... :)

Arkadaslar... :)

*Kadinlarin Arkadaslari: Bir kadin butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah kocasina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Kocasi karisinin en yakin 10 arkadasini aramis ve hicbiri karisinin kendisinde kaldigini onaylamamis. * Erkeklerin Arkadaslari: Bir adam butun gece eve gelmemis. Ertesi sabah karisina, gece bir arkadasinda kaldigini soylemis. Karisi kocasinin en yakin 10 arkadasini...

Sayfayı Paylaş