gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Murat Dalkılıç La Fonten şarkısı sözleri sizler için melekler

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Murat Dalkılıç La Fonten şarkı sözü, Lafonten şarkı sözü,

Az önce sizlere Murat Dalkılıç resimlerini sunmuştuk. Şimdi ise Murat Dalkılıç'ın sevilen şqarkılarından biri olan La Fonten
    La Fonten şarkısının sözlerini sunmak istiyoruz Melek'ler.

Biliyorum yandı gemiler
    Beni gören seni bana diler
    Belki de kapına dayandı çoktan yeniler

Bir rüzgar esince saçların
    Dalga dalga dalgalanır ya
    Görünenden derin yamaçların
    Sonra sonra algılanır ya

Ne kadar güzel büyülü bir kokun var
    Sen görmeden bir yel eser senden
    Nasıl bir ses tonun var
    Ne söylesen masal gelir La Fontaine'den

Ne kadar güzel büyülü bir kokun var
    Sen görmeden bir yel eser senden
    Nasıl bir ses tonun var
    Ne söylesen masal gelir La Fontaine'den

Murat Dalkılıç La Fonten şarkısı sözleri sizler için melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısı sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısı sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısı sözleri istiyorum o şarkıyı çok seviyorum Murat Dalkılıç hayranları hadi buraya bekliyorum:)
  2. Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri

Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkı sözü Murat Dalkılıç Yalan Dünya sözleri Murat Dalkılıç hayranlarına ve siz sevgili melek'lerimize bu sayfamızda Murat Dalkılıç Yalan Dünya adlı şarkısının sözlerini sunuyoruz kızlar. Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısının sözü Hiç kimse dinlemiyor Kalbin ne söylediğini Kimse gerçeği görmüyor Hayat yokuşlarında Yalan savaşlarıyla Kimse gerçeğini bilmiyor...
  3. Murat Dalkılıç La Fontaine şarkı sözü

Murat Dalkılıç La Fontaine şarkı sözü

Murat Dalkılıç La Fontaine şarkı sözü lazım bize o şarkıyı ezberlememiz şart kızlar bu konuda sizden yardım almayı düşündük.
  4. Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü

Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü

Murat Dalkılıç Bir Güzellik Yap şarkıs sözü Bir Güzellik Yap şarkı sözleri Murat Dalkılıç Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere ve daha önce Murat Dalkılıç Yalan Dünya şarkısının sözlerini sunduğumuz Murat Dalkılıç hayranlarına, şimdide Murat Dalkılıç Bir güzellik Yap şarkı sözleri sunuyoruz :) Senin her halin sevmeye talim İtiraz etmem elinde istikbalim Ne kadar kırsan, kalp...
  5. Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısı

Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısı

Bir Güzellik Yap Şarkısının Sözleri Murat Dalkılıç şarkısının sözlerini yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.

Sayfayı Paylaş