gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Müslüm gürsesin sonuna kadar geldim aşkın kavuşamadım ben sana yetişemedim ben sana diye bi parçası vardı bu parçanın sözlerini tam olarak almam mümkün mü sağolun.

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
Müslüm Gürses Sonuna Kadar Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses Öpmek istedim şarkı sözü

Müslüm Gürses Öpmek istedim şarkı sözü

Müslüm gürsesin seslendirdiği hani gözlerim ne kadar özlemiş seni vs diyor ya bu şarkısının tm sözlerini verir misiniz lütfne
  2. Müslüm Gürses Öpmek İstedim Şarkı Sözü

Müslüm Gürses Öpmek İstedim Şarkı Sözü

Müslüm Gürses Öpmek İstedim Bir anda karşımda görünce seni İnan ki sarılıp öpmek istedim Gözlerim ne kadar özlemiş seni Sevinç gözyaşları dökmek istedim Suya hasret kalan toprak misali Seni kana kana içmek istaedim Yorgun kollarımla sarılıp sana Şu yalan dünyadan göçmek istedim Sevgilim birtanem herşeyim benim Seni yıllar boyu görmek istedim Hayal ettiğimden fazla sevindim Seni...
  3. msülüm gürses sonuna kadar şarkısının sözleri

msülüm gürses sonuna kadar şarkısının sözleri

müslüm gürses, müslüm gürses şarkıları, sonuna kadar şarkı sözü, şarkı sözleri, müslüm gürses albümünden şarkı sözleri aradığınız herşey burda melkelerim... müslüm babada neye elini atsa güzel oluyor işte bir pop şakısını daha kendi yorumuyla söyledi.ferda anıl yarkın sesi ve yorumuyla dinlediğimiz sonuna kadar geldim aşkın sözleri buyrun. Sonuna kadar geldim aşkın Kavuşamadım ben sana...
  4. müslüm gürses şarkılarını paylaşırmısınız

müslüm gürses şarkılarını paylaşırmısınız

Müslüm baba hastanede ama sanırım durumu iyiymiş. İnş bir an önce iyileşir ve yine şarkılar öylemeye başlar. Ben sizden Müslüm Gürses'in söylediği şarkıları paylaşmanızı istiyorum..
  5. Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013

Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013

Bu sayfa; Müslüm Gürses "Veda" Şarkısının Sözleri 2013 konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yakın tarihte kaybettiğimiz ünlü müzik adamlarından biri olan Müslüm Gürses'in tam da hastalanmadan önce stüdyoda okuduğu ancak çıkartmaya fırsat bulamadan aramızdan ayrıldığı albümü-piyasaya çıktı. Albümün adı ise hayli manidar. Çünkü parçalrdan arasında Gürses'in en...

Sayfayı Paylaş