gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Nalan-Demode 2009

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

1. Yaralıyım
    2. Söz Verdik
    3. Mnyk
    4. Aramadın
    5. Çiçekler Açar
    6. Demode
    7. Gönül Hikayesi
    8. Mnyk - Oryantal
    9. Söz Verdik - Gitar Versiyon

Nalan-Demode 2009 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dodge Demon  Resimleri

Dodge Demon Resimleri

demon resimleri
  2. "Demode" ile Nalan

"Demode" ile Nalan

sanat dünyasında sevilen güzel parçalara imza atan şarkıcı Nalan yeni albüm ile severlerinin karşısına çıkacak yeni albümde yeni tarz yakalayan Nalan albümünde 9 parça seslendirecek..... BEN HAZIMLI BİR SANATÇIYIM 15'İNCİ SANAT HAYATINI DOKUZUNCU ALBÜM VE DOKUZ ŞARKI İLE KUTLAYAN NALAN, 'DEMODE' DE MÜZİK SEVERLERE YÜREĞİNDEKİ ŞARKILARI SUNUYOR. ŞİMDİYE KADAR ALBÜMLERİ ÇOK SATSIN DİYE...
  3. "demode" Nalan Akşam Keyfinde

"demode" Nalan Akşam Keyfinde

kanal 1 de yayınlanan herakşam canlı performans sergilenen programıj buakşam ki konukları Of Aman Nalan ve Erol Günaydın..... KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ YİNE DOPDOLU! 15. sanat hayatını dokuzuncu albümü Demode’yle kutlayan Türk Pop Müziği’nin güçlü yorumcusu Nalan ile sanat camiasının usta duayeni Erol Günaydın 16 Mart Pazartesi akşamı Kenan...
  4. Nalan demode albümü ile sizlerle arkadaşlarım

Nalan demode albümü ile sizlerle arkadaşlarım

01. Yaralıyım 02. Söz Verdik 03. Mnyk 04. Aramadın 05. Çiçekler Açar 06. Demode 07. Gönül Hikayesi 08. Mnyk (Oryantal) 09. Söz Verdik (Gitar Versiyon)
  5. Yusuf Hayaloğlu Merhaba Nalan 2009

Yusuf Hayaloğlu Merhaba Nalan 2009

yusuf hayaloğlu merhaba nalan yusuf hayaloğlu SANATÇI ADI : Yusuf Hayaloğlu ALBÜM ADI : Merhaba Nalan YIL : 2009 COVER: ALBÜMDEKİ PARÇALAR: 01- Merhaba Nalan 02- Neylersin 03- Hangi Ayrılık 04- Bir İntihar Gibi 05- İşte Gidiyorum 06- Hayat Nedir Anne 07- Biz Üç Kişiydik 08- Bir Acayip Adam 09- Beni Düşün, Unutma 10- Dokunma Yanarsın

Sayfayı Paylaş