gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Sezen Aksu - Yürüyorum Düş Bahçeleri'nde (2009)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sezen aksu yürüyorum düş bahçelerinde sezen aksu düş bahçeleri İşte sizlere bomba gibi bir albüm Sezen Aksu'dan. Bazı parçaları daha önce başka sanatçılardan dinledik ama birde Sezenden dinleyelim bakalım herzaman için minik serçenin yorumları çok fark ve anlam katıyor parçalara şimdi bakalım albümde hangi parçalara yer vermiş minik serçe [​IMG][​IMG]

CD 1

1-İZMİR YANIYOR
    2-UNUTAMAM
    3-KAYBEDENLER
    4-USLANMADIM
    5-ELVEDA
    6-TUTUNAMADIM
    7-KURŞUNİ RENKLER
    8-UÇURTMA BAYRAMLARI
    9-PARDON
    10-LÂL
    11-SORMA
    12-KAÇAK
    13-LALE DEVRİ
    14-TAKVİM
    15-MUHABBET KUŞLARI

CD-2

1-TÖREN
    2-KİBİR
    3-YOK Kİ
    4-ÇAKKIDI
    5-ANADİLİM AŞK
    6-BİLE BİLE
    7-GİDEMEM
    8-GELSİN HAYAT BİLDİĞİ GİBİ
    9-İTİRAFÇI OLMA
    10-BEKLEYELİM DE GÖRELİM
    11-BÜKLÜM BÜKLÜM
    12-SÖZ BİTTİ
    13-TÖREN (Versiyon)
    14-İTİRAFÇI OLMA (Versiyon)

Sezen Aksu - Yürüyorum Düş Bahçeleri'nde (2009) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Düşünce

Sezen Aksu - Düşünce

İstesen de yok desen de Kan misali dolar yüreğine İliklerine damarlarına Sen gibi sen onu bilmesen de İstesen de yok desen de Düş misali bir an gözlerinde Islanır bir şey yutkunursun Sarılır boynuna hissetmesen de Gel demek bu kadar mı kolay Git demek bu kadar mı kolay Gün gelir istekler ihtiraslar insanı boğar Gel demek bu kadar mı kolay Git demek bu kadar mı kolay Gün gelir istekler...
  3. Sezen Aksu - Düş Bahçeleri

Sezen Aksu - Düş Bahçeleri

Yürüyorum düş bahçelerinde Gördüm düşümden büyük bahçe yok Yüreğimin kuşları konmuş Telgrafın tellerine Neşesi gurbet selamlarından çok A benim dilsiz dillerim A benim sessiz ellerim Yakala saçından tut hayatı Çevir yüzüne öp öp Duruyorum vaktin seherinde Değiştirdim takvimleri gece yok Yüreğimin kuşları konmuş Telgrafın tellerine Neşesi gurbet selamlarından çok
  4. Sezen Aksu - Akasyalar Açarken

Sezen Aksu - Akasyalar Açarken

Yar yolunu kolladım İpek mendil salladım Yar yolunu kolladım İpek mendil salladım Ona çiçek yolladım Akasyalar açarken Ona çiçek yolladım Akasyalar açarken Yarim gelir yanıma Kanı kaynar kanıma Yarim gelir yanıma Kanı kaynar kanıma Neşe katar canıma Akasyalar açarken Neşe katar canıma Akasyalar açarken Yarimle biz biz bize Otururuz diz dize Yarimle biz biz bize Otururuz diz dize Sevişiriz...
  5. Sezen Aksu Kimdir?

Sezen Aksu Kimdir?

sezen aksu, kimdir, hayatı, biyografisi, şarkıları, müzik hayatı, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Güçlü sesi ,yorumu ve yaptığı şarkılarla gönüllerimize taht kuran Sezen Aksu'nun hayatıyla ilgili ayrıntılar şöyle; Sezen Aksu’nun yaşam macerası 13 Temmuz 1954'te Denizli Sarayköy'de başladı. Üniversite de dahil olmak üzere eğitim sürecini İzmir’de sürdürdü. İlk...

Sayfayı Paylaş