gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nalan - Herşey Bitmiştir Artık

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

nalan çok yalvardım bir zaman çok yalvardım bir zaman dinlemedin hiç beni sana dinlemedin beni herşey bitmiştir artık nota herşey bitmiştir artık notaları Herşey bitmiştir artık Yolumuz ayrılıyor
    Herşey bitmiştir artık
    Yolumuz ayrılıyor
    Seninde benim gibi
    İçerin kan ağlıyor
    Çok yalvardım bir zaman
    Dinlemedin hiç beni
    Gururumla oynadın
    Artık affetmem seni

Sakın çıkma karşıma
    Dönemem sana artık
    Ne güzel anlaşırken
    Bu aşkta bitti yazık
    Çok yalvardım bir zaman
    Dinlemedin hiç beni
    Gururumla oynadın
    Artık affetmem seni

Nalan - Herşey Bitmiştir Artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nalan - Sonunda Bitti

Nalan - Sonunda Bitti

Ayrildik iste sonunda bitti kim hakli kim haksiz ne fark ederkii? ne ben senden iyi nede sen benden sonucta bir bedene sigamadik kiii ne ben senden iyi nede sen benden sonucta bir bedene sigamadik kiii Uslansanda fark etmez benim icin öldüüün dün gece son gözyasim akti hayata döndüüüüm eski bi sevdayi sizlattin diye cok sevdim zannetmistim artik gözümden düstüün Uslansanda fark etmez benim...
  2. Nalan - Artık Dönmem

Nalan - Artık Dönmem

Çikmaza Gİrdİ ÇaresİzlİĞİmle Sen Her GÜnÜm Zehİr Oldu Uzak Dur Benden Bİr Hayal Dİyİm Kaldi Ilik Gecelerden Bİtmeyen O HoŞ Geceler Bİttİ Bİrden Gİt AliŞtim Ben SensİzlİĞe Erken DÖnmek İstesem Bİle Artik DÖnmem Bİr GÜn DoĞsun Sabah Olsun Bİtecek Feryatlarim Yenİ AŞklar Ve Umutlar Dolacak Yarinlarim Bİr GÜn DoĞsun Sabah Olsun Bİtecek Feryatlarim Yenİ AŞklar Ve Umutlar Saracak Yarinlarim
  3. Nalan - Arım Balım Peteğim

Nalan - Arım Balım Peteğim

arım balım peteğim notaları gözyaşım şarap olsa gençliğim harap olsa hergünüm azap olsa yine seni seveceğim arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim bilsem ki öleceğim yine seni seveceğim ne emelim ne arzum kalmasa tek umudum erisem yudum yudum yine seni seveceğim arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim bilsem ki öleceğim yine seni seveceğim
  4. Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

Mahsun Kırmızıgül - Bitti Artık

iki damla yaş düşüyor, gözlerimden yanağıma geç de olsa anlıyorum, biri bana biri sana diz çökerken dağlar bana, şimdi taşlar ağlar bana hayatımda bir tek sana yenik düştüm anlamadın ama şimdi bitti artık ağlayışım bitti artık yalvarışım bitti artık büyük aşkım, bitti artık ah benim yürek sızım ah benim gönül sızım ben de artık yalnızım bitti artık bak takvimler yalnızlığı...
  5. Acılar bitti artık

Acılar bitti artık

Ben tuğba özerk'i seviyorum sesi güzel bide en son çıkardığı albümündeki biter çikolata şarkısıda harika:DEvliliğinde çok sıkıntılar çektiğini anlatıyor inaşllah bundan sonra evleneceği erkeği iyi secer.. Tuğba Özerk,olaylı biten evliliğini ve yaşadığı zor günleri anlattı. Güzel başlayan bir evlilik olaylı bitti ve bu acı tecrübe Tuğba Özerk’i “Ya tımarhane ya ölüm” diyeceği...

Sayfayı Paylaş