gebe
  1. sevgimmmm

sevgimmmm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

napmak lazım

Konu, 'Çöplük' kısmında sevgimmmm tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar en dayanıklı ince çorap hangisi?bana en fazla 3 gün dayanıyor.normalmi bu süre.daha fazla kullanan varmı?yırtılınca napmalıyım.yardımlarınız için teşekkürler......:grev:

napmak lazım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Laz Esprileri

Laz Esprileri

lazca duvar yazıları laz duvar yazıları laz esprileri karadeniz espirileri lazlarla ilgili sözler Karadeniz'deki ayakkabıların içinde ne yazıyormuş ? Önce parmaklar Karadeniz'deki kola şişelerinin altında ne yazıyormuş ? Diğer taraftan açınız . Laz yolda senet bulmuş, ne yapmış ? Gitmiş ödemiş Laz bu sefer yolda yüklü bir senet bulmuş, ne yapmış ? Yurtdışına kaçmış... Laza sormuşlar...
  2. Laz Virüsü....

Laz Virüsü....

laz virüsü SAYIN MESAJI ALAN KİŞİ, Su anda pir Laz Virüsü almış puluniysunuz... Biz, Trabzon-Türkiye de henüz yeterli teknolojik imçanlara sahip olmatuğumuzdan, pu pir MANUEL virüstür!! Lütfen, çendi hard disçinizdeki püdün tosyalari çendinuz silerek yok edinuz ve bu maili biltuğunuz herçese cönderinuz!! Pize yardımci oltuğundan dolayi ı çok teşeççür ederuz. Hackir Temel komikdünya.com
  3. Ayrilmamiz lazim....

Ayrilmamiz lazim....

ayrılmamız lazım ayrilmamiz lazim Bazen oyle bazen boyle, bazen icten bazen suctan ama egri ama bugru, soylenir durur ayrilik esnasinda bazi sizi sozler, iste bu bazi sizi ayrilik sozlerinden bir demet yasemen) -ayrilmaliyiz, sekerim.. benim bilmedigim bir besik kertmem varmis.. annem bugun soyledi -gel iki medeni insan gibi ayrilalim hayatim.. medeni medeni, havaya bir madeni para atalim.....
  4. Konuşmamız Lazım....

Konuşmamız Lazım....

Kaçacaksın. Bu cümleyi duyunca pılını pırtını toplayıp kaçacaksın. Unutturana kadar da yok olacaksın. Bazı kelimeler, bazı cümleler var ki; kim, hangi durumda söylerse söylesin altından hep aynı duygular çıkar. Daha doğrusu hep aynı duyguyu uyandırır. Tıpkı, “konuşmamız lazım” gibi... İnsanda direkt kaçma hissi uyandırıyor. Tabii söyleyen değilseniz. Ne kahredici bir cümle. Allah ne...
  5. Lazın mektubu...

Lazın mektubu...

lazın mektubu Uy sevgili usagim, Allah'in selami tabiidir. Mektubumu çok yavas yaziyorumm, Cunku bilirim, okuman zayiftir, cabuk okuyamazsin. Benden sana sual edersen, Allahima bin sukur iyiyim, yeni bir is buldum. Emrimde 1500'e yakin adam var, hepsi de sessiz sedasiz, kendi hallerinde. Ne is buldugumu sorarsan soyleyecegim patlama, mezarlik bekcisi oldum. Gectigimiz hafta buraya iki defa...

Sayfayı Paylaş