gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Nasıl Bir Süpriz Yapsam ?

Konu, 'Özel Günleriniz' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

doğum günü süprizi nasıl kutlasam ne alsam hediyeler Merhaba arkadaşlar, 10 Eylül günü eşimin doğum günü unutamayacağı bir doğum günü süprizi yapmak istiyorum o yüzden sizinde fikirlerinize ihtiyacım var. birde ne hediye alacağımı bulamadım bana yardımcı olun lütfen :D:D

geçen sene ki doğum gününde evli değildik ama küçük bir süpriz yapmıştım çok beğenmişti ve hiç unutamamıştışimdi aynısı olmasa bile çok güzel bir doğum günü yaşamasını istiyorum. hadi hadi o güzel fikirlerinizi bekliyorum arkadaşlar lütfen az bir zaman aldı:uhu:

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    asicim ben klasik seyleri severim bence disarda guzel bi yemek yeyin romantik sarki mumlar fln hediyeye gelince en iyisini kendin dusunub bul bence cunki enguzel hediyeyi sen ala bilirsin esin icin. mutlu yillar asicim:):)

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ederim bitanemm bende düşündüm aslında dışarda yemek olayını ama daha farklı birşey olsun istiyorum ::D:D

melike gunduzalp bunu beğendi.
  4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    kocana şöyle sexi bi boxer al :D:D sonrada ateşli bi öpücük kondur oldu bitti al sana farklı bişi işte:D:D

melike gunduzalp ve ASİMELEK bunu beğendi.
  5. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ***** hahaha kızrmızı boxer hayal ediyorumda hahaha ayyy hahaha ayy çok yaşa lavişkommm hahaha

6. tatlı şımarık

tatlı şımarık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [TABLE="align: left"]
    [TR]
    [TD]hediyeden anlamıyorum ama ben olsam dogun gununu sağilde kutlardım deniz kenarında bas basa pastasınada ikinizin resminii koydur bence [/TD]
    [/TR]
    [TR]
    [TD="width: 1%"][/TD]
    [TD][/TD]
    [/TR]
    [/TABLE]

ASİMELEK bunu beğendi.
  7. elif.öykü

elif.öykü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    huzuru dışarıda değil evinde ara gibisinden evinde kutla bak kocacım işten yorgun argın gelirsin huzuru ancak burada bulursun ben her daim senin yanındayım hesabı evinde kutla varsa hoş manzaralı balkonun yada bahçen çık dışarı al temiz havayı o da açılır sende donat masayı bayaa süsle yap sevdiği yemekleri senin en sevdiğin pastayı kocanın en sevdiği renkte yap mesela kocan beyaz seviyorsa sende çilekli ama çilekler ortasında olsun beyaz krema kullanarak çilekli pasta yap altındaki mana senin sevdiğin herşeye ben tat veriyorum ve bu çilekli pasta nasıl çileksiz olmuyorsa bende sensiz olamam de yani illa bunu de demiyorum bu tarzda olsun her zaman senin onunla onun yanında olduğunu anlat çünkü hiçbir mutluluk manevi mutluluğun önüne geçemez ((bilmem anlatabildim mi)) hediye ye gelince eşini en iyi sen tanırsın neyi ne kadar nasıl sever şöyle yardım edeyim her zaman elinin altında olacak ama hemen bozulmayacak kırılmayacak mümkünse çok ihtiyacı olan birşey böyle birşey yok diyosan güzel büyük sağlam bi defter al içine tanıştığınız ilk günden beri çekilmiş olduğunuz resimleri sırasıyla yapıştır altına üstüne sağına soluna onu sevdiğini gösterecek zaman zaman güldürecek küçük küçük notlar düş hatta onu küçük resimli bi kitap gibi yap aşk hikayeniz olsun ((bak bu benim evlenince eşime yapmayı düşündüğüm birşeydi sana söyledim haberin olsun))

ASİMELEK ve RefRa bunu beğendi.
  8. alminaredgrave

alminaredgrave Forum Okuru

:)

bence evnde kutla.. incir reçeli die bi film var izlemişsindir belki.. git bi kırtasiyeden bi kaç tane post-it al sonra hepsine ona hissettign şeylerle ilgili mini notlar düş evn her yanına yapıştır kapıdan içeri girdigi andan itibaren senn ona yazmış oldugun şeylerle karsılaşsın sonra güzel bi masa ortasında pasta üzerinde kuskusuz Seni seviyorum yazısı.. tabi bu benm fikrim ben eski erkek arkadasım yurt dışından döndügünde yapmıştım hatta postitlerle kalmayıp oda dolusu balon sisirdim üzerine onsuz kaldıgım hergünü minik hikayelerle anlattım hala saklıyomuş :) hediye olarakta sigara kullanıyosa hemen bi gümüşcüye git en zarifinden bi sigara tablası al içinde minik bi kısma adınızı yazdır hem herzaman yanında olur yinede hediyeyi sen bilirsin şekerim :=)

ASİMELEK bunu beğendi.
  9. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Asicik ben bu fikri beğendim kendine göre tasarlayıp yapabilirisin :)

Bence dışarda yemek yerine evde daha güzel şeyler yapabilirsin çünkü yemeğe çıkmak bence çok klasik ilk aklaa gelen şey o zaten. o yüzden farklı şeylerle daha hoş daha unutulmaz yapabilirsin. Hediye ne alırsın bilmiyorum ama aklıma şöyle bişey geldi. Hediyeyi bi yere sakla eve yada başka bi yere ilk olarak iş yerine bi not gönder sakladığın yerle alakalı sonra yani küçük küçük notlarla hediyeyi ona kendi bulmasını sağla. Anlatabildim mi bilmiyorum sanırım iice karıştırdım :D:D En iyisin sen başka fikirleri değerlendir :D:D:hhh:

Eniştemize sağlıkla seninle mutlu uzun ömürler diliyorum :) iyi ki doğdu :):) iyi ki Asi'nin kocişi oldu :D:D

ASİMELEK bunu beğendi.
  10. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hmm güzel fikirler var beğendim evde kutlasam daha romantik olucak sanırım :D:D çok pis fikirler geldi aklıma :D:D teşekkür ederim tatlım:kiss:

11. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    teşekkür ederimm kızlar çok güzel fikirler varr :D:D

12. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    asi can .ben eşimin doğum gününü nasıl kutladım anlatıyım sana belki fikir olur.
    sabah eşimden önce kalktım evin her yerine notlar yapıştırdım çok güzel şeler yazdım.baktığı her yerde vardı.mest oldu.bi gün önce kendimi kameraya çektim ona aşkımı anlattım doğum gününü kutladım cd ye çektim ve kargoyla iş yerine gönderdim.akşama da hem onun hemde benim aileme haber verdm herkes bizim evde toplandı.eşim yanlız kutlıcaz sanıo.önce bi yemek yedik sonrada pasta yedik :) işteee buu...

ASİMELEK bunu beğendi.
  13. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hmm bu fikirde güzelmiş :D:D

14. elif.öykü

elif.öykü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ne demek tatlım yardım edebildiysem ne mutlu

ASİMELEK bunu beğendi.
  15. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    evet sevgili adminlerimizinde fikirlerini aldım kızlar benim hoşuma gitti sizlerle paylaşmak istedim. kendileri yoğun oldukları için buraya yazamadılar o yüzden ben yazıyorum :D:D

Titan adminim de derki " kol düğmesi dealabilirsin kullanıyorsa,her birinde baş harfleriniz olabilir " "yada dijital bir çerçeve alıp sadece kendi resimlerinizi yükletebilirsin " der ::D:D buda güzelmiş sizce nasıl :D:D

Nasıl Bir Süpriz Yapsam ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beyonce Okul Çocuklarına Süpriz Yapmış Sıra Tarkanda :)

Beyonce Okul Çocuklarına Süpriz Yapmış Sıra Tarkanda :)

beyonce dansı Beyonce Beyonce :D:D nece tabiki Beyonce. Hep avrupalı insanlardan üstün görürüz kendimizi, adet , gelenek görenek, büyüklere saygı vs vs der dururuz. Şimdi bu Beyonce Meleğimiz Dünyaca ünlü dimi ? Pekiii Bakın okuldaki çocuklara süpriz yaparak onlarla nasıl dans ediyor arkadaşlarım. Harlem'deki bir okulu çat kapı ziyaret ederek. Kendi parçası eşliğinde süper dans ediyor. Oradaki...
  2. Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

Eşimin Doğum Gününde Nasıl Bir Süpriz Yapsam ki :(

slm kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr :dp8: 10 eylül sevgilimin canımın içi biricik hayat arkadaşımın doğum günü :asigim: ama ben memlekete gideceğim için daha önceden kutlayacağım ama ne hediyeye karar verdim nede süprize:hıms: şimdi sizin yardımlarınıza ihtiyacım var.değişik süprizler istiyorum biz zaten romantik bir çift olduğumuz için öle evde birbirimize küçük notlar çiçekler aynlara duvarlara...
  3. kuru saçlarıma nasıl bir bakım yapsam ?

kuru saçlarıma nasıl bir bakım yapsam ?

Merhaba melekler, lütfen bana da bir cevap yazın.Saçlarım aşırı kuru ve artık bakım yapmama gerekiyor sanırım.Ama daha önce özel bir şey hiç yapmadım.Kuru saçlara bakım nasıl olmalı bilgi verebilirmisiniz ?
  4. sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

sevgililer günü için nasıl bir makyaj yapsam ?

Bu yıl ilk kez sevgililer günün kutluycam :) Sevgilimle dışarı çıkacaz da acaba diyorum abartısız hafif nasıl bir makyaj yapsam, neler önerirsiniz? Beyaz tenliyim :)
  5. Doksanlar Dizisinde Süpriz Bir İsim!

Doksanlar Dizisinde Süpriz Bir İsim!

doksanlar dizi oyuncuları doksanlar dizisi ferhat yılmaz doksanlar dizi oyuncu kadrosu ATV ekranlarının nostalji kokan sevilen dizisine 4.cü bölümde süpriz bir dahakatıldı. Daha önce Yılan Hikayesi dizisinde Rambo karakteri olarak tanıyıp sevdiğimiz sempatik sanatçı Ferhat Yılmaz artık bundan sonra Doksanlar dizisin de film yönetmeni olarak yer alacak. Haber ile ilgili detaylar ise şöyle;...

Sayfayı Paylaş