gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nazan Öncel - Beni Hatırla

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

Resimlere bak Mektubumla avun Şarkılar tutu

Kendinden vazgeç
    Yastığına sarıl
    Korkular tut

Dağılsın kalbin
    Öl hatta orda
    Lanetler yağdır
    Beni hatırla

Her telefona sen çık
    Her kapıya sen koş
    Beni hatırla

Sen bir yerlerde
    Ben bir şehirde
    Akşam olunca
    Beni hatırla

Mektupları yak
    Şarkılara küs
    Hasretler giy

Depremler olsun
    Üstüste sonra
    Kahrından öl

Dağılsın kalbin
    Öl hatta orda
    Lanetler yağdır
    Beni hatırla

Nazan Öncel - Beni Hatırla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nazan Öncel - Hadi Güneye

Nazan Öncel - Hadi Güneye

Bir araba bulsam Yola koyulsam Doğru güneye gitsem İyi kötü bir oda bulsam Güzel bir uyku çeksem Kendime gelsem Gecenin kollarında Kendimi mutlu etsem Sana selam getirsem Güneyden biraz Bu kalbimin sesi Bu da arkadaşım yaz San hayat getirsem Güneşimden biraz Bu dalgaların sesi Bu da sevgilim deniz Hadi güneye Hadi denize Adımı sorsalar Adım olmasa Kelimeler yarım kalsa Yol ortasında Ne güzel...
  2. Nazan Öncel - Bu İstanbul

Nazan Öncel - Bu İstanbul

Akşamların soğuk yüzü Biraz kavga ve biraz aşk Bu gece çok sinirliyim Yine benim şansın kötü İstanbul'un bir suçu yok Beni burda çok üzdüler Bu İstanbul geceleri Bir İstanbul hatırası Bu İstanbul sokakları Kırık kalpler macerası nanana nanan .... Hatıralar hatıralar Bütün bir yaz böyle geçti Fotoğraflar ve çok anı Biraz şarap biraz sevgi Yağmurları unutmadım Yağmurları unuttular
  3. Nazan Öncel - Beyoğlu

Nazan Öncel - Beyoğlu

Beyoğluna götür beni kitaplara bakalım Sokaklarda gitar çalalım, tatil için para yapalım Oturalım bir yerde, bir iki laf edelim Sinemaya gidelim sonra karanlıkta öpüşelim Mesela acı yok, ağrı yok sızı yok Cepte para çok Hadi gel gidelim, yaraları saralım Hadi gel gidelim, anıları yazalım Afrika'ya götür beni ......... Çöllerde dolaşalım, derelerle mesela Avrupa'ya gel benle, uyuruz...
  4. Nazan Öncel - Atıyorsun

Nazan Öncel - Atıyorsun

Burası dingonun ahırı değil Burası yolgeçen hanı değil Peri masalıyla uyuttun beni Yıldızları saya saya avuttun beni Her gece bir hatunun derdine düştün Kim uysa işte onu öptün Esmer sarışın karı kızlarla Marilyn Monroe gibi bombalarla Her gece orada her gece burada Daha sayayım mı anlatayım mı daha Senin yalanlarına doyum olmaz Benim kalbimle oyun olmaz Arı gibi uçuyorsun kitap...
  5. Nazan Öncel Hatırına Sustum Albümü

Nazan Öncel Hatırına Sustum Albümü

TÜM ŞARKILARI KENDİ YAZDI! NAZAN ÖNCEL’İN ESKİ TÜRK FİLMLERİ TADINDAKİ, 11 YENİ ŞARKISININ YER ALDIĞI HATIRINA SUSTUM ALBÜMÜ 27 ARALIK’TAN İTİBAREN HUZURLARINIZDA. Ünlü bestecinin sanat yönetmenliğini üstlendiği, bestelerini ve sözlerini yazdığı albümünü ister gözlerinizi kapatıp, ister bir sevgiliyle dans ederek dinleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak Beyaz Kelebekler’den Ercüment Ateş’in...

Sayfayı Paylaş