gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ne güzeldir birine ' İyi ki Varsın' Diyebilmek..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Ne güzeldir birine ' İyi ki Varsın' Diyebilmek.. Bu ' biri' hayatınızdaki o boşlukta iyilerin derinliğini bırakmıştır.Bıraktığı derinlik de, devamında iyi damlalarını ardından getirmek de gecikmeyecek ve 'İyikiler' denizini oluşturacaktır.
    Bu deniz berraktır.Ayaklara batacak çakıldan ıraktır. Ne kadar derine giderseniz gidin denizin dibi
    aynı mavilikte olacaktır.
    Bu deniz sukundur.Sizi fırtınalarında savurmaz. Başka denizlerdeki fırtınaların önceden habercisidir.
    Onu izlerken dalıp gidersiniz hayallere, ama şu anki gerçeklerle..
    Bu deniz Filizdir.Yeşilinin taze kokusu,yeni doğuşların müjdesidir. Emekle beslenir,meyveleri
    çeşit çeşit renk renkdir.
    Bu deniz paylaşımdır. Lokman ağzındayken, kursağı boş olanları düşünmektir. 'Ne fark eder ki' deyip geçmemektir.Binlerce deniz yıldızı sahile vurduğunda,'hangi birini okyanusa geri göndereceğiz' dememektir. Bir tanesi için bile çok şey fark ettiğini bilmektir..

Bu deniz ' Sevgi' dir.. Her harfinin hakkını vererek söylemek,değerini bilerek yaşamaktır.
    Sözde değil Özde Sevmektir...
    Bu gün kaç kişiye ' İyi ki Varsın ' dediniz..
    Hayatlarımıza zaman eklenirken,Zamanlarımıza hayat eklemeyi unutmayalım..

2. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ne güzeldir birine ' İyi ki Varsın' Diyebilmek..
    iyi ki varsın değilde keşke olmasaydın diyorum ooff offfffff...

Ne güzeldir birine ' İyi ki Varsın' Diyebilmek.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

İyi ki Varsın! İyi ki Aşksın

Can yakıyor hayat bazen... Acıtıyor. Hiç yılmadan çalışıyorsun ve bunları bedeli olarak aldığın şey kocaman bi hiç oluyor ya hani, işte en çok o zaman yanıyor insanın canı. Oysa senin yanındayken hayat canımı yakmıyor benim, aksine gülümsüyor bana. Zaman duruyor seninleyken, saniyeler geçmiyor, dakikalar atmıyor. Büyük bi mutluluk sarıyor dünyayı... Sevgin umutsuzlara bile umut ışığı...
  2. Ne mutlu ki benim bir ..... var

Ne mutlu ki benim bir ..... var

Ne mutlu ki benim bir ..... var Ailem Arkadaşım/Dostum Sevgilim/Eşim Bilgisayarım Severek yaptığım bir işim Arabam Diğer Aile bir insanın en önemli varlığıdır bence
  3. Emirkan - İyi ki Varsın

Emirkan - İyi ki Varsın

Ben AŞkimi Yana Yana SÖyleyemedİm YÜreĞİmden YÜreĞİne Dİnletemedİm Kara Sevda Gİzlenİrmİ SÖyle Sevgİlİm PaylaŞamazsam Senİnle ÇÜrÜr Bedenİm Sensİz Hayat Hayat Olmaz Çeker Gİderİm Benİm Canim Sevgİlİm İyİ Kİ Varsin Allahim Benden Alsin ÖmrÜne Katsin Bu Garİp Canimdan Daha Da Cansin Bende Sonradan DeĞİl, DoĞuŞtan Varsin
  4. Harbiyelim, İyi ki Varsın

Harbiyelim, İyi ki Varsın

iyiki varsın kardeşim iyiki varsın kardeşim şiir doğdun şiir canim kardesim siir dogdun kardesim siir Harbiyelim... Benim yakışıklı, tatlı ve yüreği tertemiz kardeşim. Sen bu dünyaya geleli 22 yıl olmuş bugün. Zamanın ne kadar çabuk geçtiğini hep sizlere bakarak anladım, hala da öyleyim galiba. Benim minik kardeşim büyümüş, seneye teğmen oluyormuş. Kendi hayatında kendi ayakları üzerinde...
  5. İyi ki varsın diyebilmek

İyi ki varsın diyebilmek

Hayatımız koşuşturma içinde geçerken bazen çevremizi ihmal ediyor muyuz?Her şeye rağmen İyi ki varsın diyebileceğimiz insanlar var mı? Bu “biri” hayatınızdaki o boşlukta iyilerin derinliğini bırakmıştır. Bıraktığı derinlik de, devamında iyi damlalarını ardından getirmek de gecikmeyecek ve ”İyikiler” denizini oluşturacaktır. Bu deniz berraktır. Ayaklara batacak çakıldan ıraktır. Ne kadar...

Sayfayı Paylaş