gebe
  1. berna

berna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ne yapsam bilmiyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında berna tarafından paylaşıldı.

ne yapsam bilmiyorum silahımı kaybettim ne yapsam bilmiyorum evlendim pişmanım merhaaba ben 2 yıllık evliyim eşimle kaçarak evlendim ama çok pişmanım keşke daha iyi yollarla olsaydı mutlu değilim 2 seneden beri ne aileler anlaşabildi ne de biz bu sebepten huzur bulamadık şimdi 7 aylık hamileyim ve eşimle ayrılmaya karar verdik aslında herşey anlattığım gibi değil 2 sene içinde okadar çok şey yaşadım ki aralarında aklıma gelen iyi günlerimde oldu ama bana 1 verdiyse 10 unu hep geri aldı şimdi çocuğum ve ben kaldık 2 ay sonra doğum yapıcam eşim yanımda olmuyacak içim kan ağlıyo ayrılık kararını vermekte iyimi yaptım kötümü bilmiyorum ama yoruldum...

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: ne yapsam bilmiyorum
    canım çok ağır bir durum peki eşin istedimi senden ayrılmsyı yoksa senmi istedin

3. Gülümseme

Gülümseme Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

üffff çok zor bir durum canım yaa,keşke hemen çocuk olmasaydı.neyse bundada bir hayır vardır elbet.allah yardımcın olsun...

4. berna

berna Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beraber karar verdik işler iyce sarpa sardı

5. seda_emir

seda_emir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm allah yardımcı olsun durum zor
    ama yapıcak bişey yok heralde en iyisi allah sıgınmak ve cocuguna iyi bir anne olmak bunun içinde senin güçlü ve ayakta olman lazım allah yardım rtsin sana ve bebeginr

6. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

canim allah yardimcin olsun diyorum,zor bir durumdasin ama dedigin gibi ortam iyi degilse bebegin orda buyumemesi daha hayirli rabbim hakkinda hayirlisini versin bebeginle birlikte mutlu bir gelecek diliyorum sana;

7. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    slm canim,bence sen ayrilmadan önce iyice düsün,hem kacarak evlenmissin demkki degmezmis baksana snei ne hale sokmus esin utanmyiormu seni hamile halinle bosamaya,birakmaya,,,hemde kacmissin senn,,ailen kabul ediyormu senii,,,bence ileriyi dusun sen,suan ne gururun zamani ne inadin,ne et yapp,bosanma su aralarr yine svemyiorsan üzgunsen dogumundan sonra ayril derim ben,,bi bebegin dogsun ozamn rahat kafayla iyice düsünursun,,ayakta ol uzulme ve ayrilöma derim canim ben,bebegin icin sicak bir yuvada olmasi icin ,,sevgiler canim

8. utangaç mavi

utangaç mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sevgili berna çalışıp hayata dört elle sarılıp cocuğunla birlikte büyüyp gideceksin. hiiiiç üzülme ve kendini güçsüz hissetme . sevgiler

9. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evlilik oyuncak değil canım kararınızı tekrar gözden geçirin ortada bi çoçuk var onu unutmayın

10. gülay72

gülay72 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok hızlı bir karar bence çok iyi düşünün oyuncak değil bu işler

11. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim bu karar icin cok erken degil mi,biraz acele ediyorsun daha iki sene olmus,bekle biraz bebegin dogsun hersey yoluna girer.Aileye yeni biri geliyor ne guzel iste..cocuk daha iyi anlasmanizi saglayabilir..baglarinizi kuvvetlendirebilir,onemli olam sizin anlasmaniz ailerin anlasmasi o kadar da onemli degil.Kararini iyice gozden gecir yada biraz ertele en azindan dogumdan sonraya birak,simdi hamile oldugun icinde hassasin,duygusalsin,daha iyi dusun canim..olmazsada olmaz yani uzme kendini.

12. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim bazen cikmaz yollarda bir sonu kavusur,vardir bununda iyi bir sonu...biraz zamana birak,zaman gecsin bebegin dogsun,acele etme..ani kararlar daha buyuk pismanliklar getirir. Belki de dogru yol bu degildir,beraber karar verdik diyorsunda esininde gercekten istedigini nereden biliyorsun,yada sende gercekten bitmesini istiyor musun?Sadece gururda yapiyor olabilir,yada sende gurur yapiyor olabilirsin..daha yolun basindasiniz bekleyin biraz...en azindan dogumunu bekle.

13. aptalaşık

aptalaşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ortada bid eçocuk varmış bence baştan bi daha düşünün

14. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah yardımcın olsun iyice bi düşünseydin hamileymişsin doğum yapıcaksın ailenin yanınada gidemezsin napcaksın ?

15. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    canım ya gercekten üzüldüm ama cocugun girdiği yere mutluluk girer belki cocugunun dogamsıyla herşey daha da güzel olur sen anne olcaksın bence diğer herşei unut bu mutlulugu yaşa cocugunu kucagına anlacagın anı düşün bence cocugunuz size umut mutluluk getirecek.. kib canım hayatta herşey gönlünce olsun..

ne yapsam bilmiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğrumu yaptım bilmiyorum

doğrumu yaptım bilmiyorum

ben evime eşimin yanına geri geldim çocuğum için doğumumu yapıp ondan sonra herşeye karar vericem eşim çalışmıyo ve benide annesinin yanına göndermek istiyo çalışmadığı için annesi eskişehirde yaşıyo gitmek istemiyorum doğumumu evimde ailemin yanında yapmak istiyorum ama mecburen kabul edicem galiba yapıcak başka birşeyim yok şuanda annemlere yük olmak istemiyorum....
  2. Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Ne yapcğmı bilmiyorum :(

Uzn süredir bi sevglm var ve bn artık devam etmek istemiyorum .beni soğutacak haraketleri oldu.Ama bunu ona söylediğimde çok kötü şeyler yaptı kendine zarar vererek ona üzülmemi sağladı ..çok ciddi ama bn o kadr değil.her konusu açıldığında bunun beni ikna edip devam ettiriyo .sizce ne yapmalıyım :( ?
  3. Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Evleneceğim Ne yapacagimi Bilmiyorum :(

Merhaba arkdaslar, bu siteye cogu kez girmisligim var ama üye vaya yorum yazmamistim ama suan buna gerek duyuyorum umarim bana yardimci olursunuz :( ben 1,5 sene önce nisanlandim hersey cok güzel gidiyordu ailelerde süper anlasiyordu, taki dügün, kina hazirliklari geldi cati... ben artik nisanlimi taniyamiyorum cok farkli bir insan oldu :(.. onlar birsey yapinca ayni seyi bizden (kiz...
  4. iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

iyimi yaptım kötümü bilmiyorum..yardımmm

selam kızlar..ben 3 yıllık ewliyim kaynanamla yakın ama ayrı binalarda oturuyoruzz...kaynamAmın yan komşusu bi kadın var kocası yurtdışına çalışmaya gittiğinden beri kaynanamın evnden çıkmıo..bizimle çok samimiydi bizde onu sewmiştik..bütün dertlerimizi ona anlatıoduk..bana geliodu kız kaynanan ni,e sana şunu dedi bunu dedi ağzımdan laf alıodu...kaynanamı kötülüodu onlar nasıl insanlar şöyle...
  5. Güneş lekeleriyle başım dertte ne yapsam bilmiyorum....

Güneş lekeleriyle başım dertte ne yapsam bilmiyorum....

Merhaba melekler, son 5-6 yıldır çok ciddi bir leke sorunum başladı. sürekli koruyuculu güneş kremleri ve fondotenler kullanmama rağmen giderek daha geniş bir alana yayılmaya devam ediyorlar. Öyle ki artık fondoten sürmeden sokağa çıkamaz oldum. Yazın sürekli şapka ile geziyorum, mümkün olduğunca güneşten kaçıyorum. Peki yok mu bunun bir çözümü? Kimyasal hiçbir ürün kullanmak istemiyorum...

Sayfayı Paylaş