gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nerede askerlik yapacağım ? bi yardım lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Askerlik çağım geldi ve ben nerede askerlik yapacağımı sorgulayarak bulmak istiyorum. Bunun için bir linkiniz var mı teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nerede askerlik yapacağım ? bi yardım lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çok mutsuzumm banada bi yardım lütfen :(:(

çok mutsuzumm banada bi yardım lütfen :(:(

mutsuzumm çok mutsuzumm sevdiğin erkek seni sevmiyorsa melekler bana bi çare bulunn :(:( 4 yıllık sevgilimdn 5 ay önce ayrıldım ve unutamıyorum bi türlü :( başka biride olmuyo sanki hepsinde onu arıyorum ama bulamıyorum... aynı şehirde okuyoruz ailemizdn uzakta ve onun 3 benimse ilk senem orda. başlarda sürekli karşılaşıyoduk konuşmaya başladık ve şuan arkadaşız(ona göre tabi bu böyle) :( onun...
  2. Askerliğimi nerede yapacağım

Askerliğimi nerede yapacağım

ARkadaşlarım askerliğimi nerede hangi şehirde yapacağımı öğrenebileceğim bir link var mı bu hususta bana yardım eder misiniz lütfen. Teşekkür ediyorum.
  3. ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

ne yapmalıyım? bana bi yardım lütfen

öncelikle herkese merhaba ben bu güzel sitenin yeni üyesiyim..:) sizden fikir almak istedim.üniversite öğrencisiyim ben ve bu dönem bir çok dersimizin ortak olduğu bir çocukla tanıştım çocuk bana o kadar yakın davranıyoki anlatamam sanki her ortamda benimle flört eder gibi,face de falanda baya konuşmuşluğumuz var ve ben bu çocuktan gerçekten çok hoşlanıyorum.ama şimdi bu çocuğun çıktığı bir...
  4. Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Merhaba sevgili melekler; yeni üyelerdenim.aranıza katılmak istedim çünkü fikirlerinize ihtiyacım var eminim benden daha tecrübelileriniz vardır aranızda.konuya gelirsek; ben 3.5 ay önce tanıştığım erkek arkadaşıma yalan söyledim ilişkimiz başında.daha doğrusu söylemek zorundaydım eski erkek arkadaşımla ilgiliydi.bu da bir şekilde çıktı ortaya.şimdi bana inanmıyor.ayrılcağımıza kesin...
  5. Hamilemiyimmm bi yardım lütfen ???

Hamilemiyimmm bi yardım lütfen ???

Arkadaşlar merhaba normalde adetlerim duzenlidir pek gun sasmaz genelde 28 gunde bir olurum bu ay adetim 8 martta başladı ve 12 martta bitti bittiği gün ilişkiye girdim korunmasiz bi sekilde yumurtlama gunumde ayin 20 si yada 21 iydi yani daha baya vardi yumurtlama günüme kizlar adetime 15 gun varken goguslerim sismeye basladi suan adetime 8 gun var baya sisler ve dokununca aciyorlar hamile...

Sayfayı Paylaş