gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

Nilüfer - Her Şey Bir An

Konu, 'N-O Harfli Şarkılar' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

hayat bundan böyle beni aldatamazsın ne yollardan geçtim ben kandıramazsın hayat kolay kolay beni ağlatamazsın
    bundan böyle canımı acıtamazsın
    neler neler gördük göğüsledik senle
    bana ait çok sey kaldı sende
    daha neler söyler gönül dile gelse
    hani verdiklerin hani nerde
    yalan yalan her şey bir an,aman kaybetmeden,kıymet bilse insan
    yanar sonra yanar inan
    herşey ölüm gibi,herşey bir ann herşey bu a

Nilüfer - Her Şey Bir An konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Bir Selamın Yeter

Nilüfer - Bir Selamın Yeter

Özleyecek bekleyeceğim sensiz günlerde seni ben sabredecek çok seveceğim seni hasretle yeniden kimbilir kaç gece sensiz ağlayıp hayalini kuracağım kimbilir kaç sabah sensiz uyanıp takvimleri sayacağım gözün arkanda kalmasın güle güle gönderiyorum&seve seve gönderiyorum bir selam yeter bir haber yeter senden çok şey istemiyorum özlediğim o gün gelecek yine beni seveceksin&yine bana...
  2. Nilüfer - Bir Gün Darılıp Bir Gün Barışma

Nilüfer - Bir Gün Darılıp Bir Gün Barışma

nilüfer bir gün darılıp bir gün barışma nilüfer birgün darılıp birgün barışma sanmaki yerin dolacak sanmaki yerin dolacak video Bir gün darılıp bir gün barışma Aklımı başımdan alma Yaktığın ateş bırak ta yansın Beni kül edip te bırakma Sanma ki yerin dolacak senden başka biri benim olacak Ne bana senin gibi bir sevgili Ne de sana benim gibi seven bulunacak Zamansız esme ayırma rüzgar Daha...
  3. Nilüfer - Bir Garip Yolcuyum

Nilüfer - Bir Garip Yolcuyum

bir garip yolcuyum hayat yolunda yolumu kaybetmiş perişanım ben mecnun misali gurbet ellerde ümitsiz sevginin kurbanıyım ben yalan dünya herşey bomboş hancı sarhoş yolcu sarhoş bir gün gibi sanki geçti seneler ümidim kayboldu perişanım ben alın yazımmış hayat yolunda ümitsiz sevginin kurbanıyım ben yalan dünya herşey bomboş hancı sarhoş yolcu sarhoş
  4. nilüfer

nilüfer

Nympheae. Lotus çiçeği olarak da bilinen bir su bitkisidir. Yuvarlak yaprakları kışın tümüyle yok olur, baharda tekrar oluşur ve yazın çiçekler açar. En az 70 cm derinliği olan havuzlarda bulundurulmalıdır. Yüzen büyük yaprakları ve mumsu egzotik çiçekleri ile simgelenen su nilüferleri, sürekli geliştirilen türleriyle artan bir renk ve şekil çeşitliliğine sahiptir. İlkbahar, su nilüferlerinin...

Sayfayı Paylaş