gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Nişan kıyafetleri 2010

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nişan elbiseleri siyah nişan elbiseleri pembe kıyafetleri mavi kıyafetleri modern Bazen bizim zamanımızda diye başlanır ya söze aynen bende bu şekilde başlamak istiyorum:) Evet bizim zamanızda pek öyle her renk abiye yada nişan elbisesi bulamazdınız genelde klasik renkler vardı mavi pembe sarı siyah falan.Ama şimdiki nesil daha bir şanslı bana göre hem modeller hemde renk seçeneği olarak o kadar çok alternatifiniz varki...
    Sizlere son moda nişan elbise modellerini paylaşmak istiyorum eminim sizlerde çok beğeneceksiniz bu modelleri:tik:
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Benim nişanım olmad :uhu:Ama olsa böyle bi şey giymek isterdim.

3. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]benim nışanımda aile arasında oldu evde oyüzden giyemedim böle ciciler...ama bunu çok begendim..

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    [​IMG] buna

[​IMG] buna bayıldım paylaşım için tsk ederim nişanlamırken bu tarz bişi olacak kısmetse..

5. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG]bi nişanım olsun bir de böyle elbisem olsun:)

Nişan kıyafetleri 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nişan kıyafetleri

nişan kıyafetleri

nişan kıyafetleri nişan kiyafetleri kıyafeti kıyafetleri ankara erkek
  2. Harika nişan kıyafetleri...

Harika nişan kıyafetleri...

nişan tuvaletleri kabarık nişan kıyafetleri kıyafetleri kıyafeti 2009 Harika kabarık nişan kıyafet modelleri hepsi birbirinden güzel :)
  3. 2012 Nişan Kıyafetleri

2012 Nişan Kıyafetleri

2012 Nişan Kıyafetleri modelleri Selam kızlar bir kaç aya nişanım olacak ve sizden 2012 Nişan Kıyafetleri modelleri arıyorum. Bu konuda öneri ve model bekliyorum sizden
  4. 2014 Kabarık Nişan Kıyafetleri

2014 Kabarık Nişan Kıyafetleri

kabarık nişan elbisesi modelleri, kabarık nişan elbiseleri, nişan kıyafetleri Evlilik öncesi ilk adım olan nişan merasimi bazen aile içinde sade bir törenle kutlanırken bazende oldukça kalabalık görkemli bir şekilde davetlilerin de bulunduğu bir mekanda kutlanmak tercih edilir. Aile içi kutlamalarda sade bir abiye giyebilirsiniz ama eğer birçok davetlinin bulunduğu bir mekan da nişan merasimi...
  5. 2014 Tesettür Nişan Kıyafetleri

2014 Tesettür Nişan Kıyafetleri

tesettür nişanlıklar, tesettür nişanlık kıyafetleri, tesettür nişanlıklar 2014 Sevgili melekler, tesettürlü bayanlar için hazrılanmış, şık ve zarif nişanlık kıyafetleriyle sizlerleyiz. Bu kıyafetlerin bir özelliği de nişandan sonra özel gün ve gecelerde de giyebileceğiniz modellerde olması. Bu sayede ekonomik de diyebileceğimiz bu şık nişanlıkları hep birlikte inceleyelim...

Sayfayı Paylaş