gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden çıkarmış kızlar hiç gördünüz mü bilmiyorum ama ben geçenlerde haberini duydum şayet doğruysa haberini sizde paylaşın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nokia dan 6 Yeni Telefon Birden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nokia telefona format atmak için

nokia telefona format atmak için

telefona format atma şifresi nokia format şifresi nokya şifreleri n70 samsung wifi Telefona format atmak sanıldığı gibi zor birşey değildir. İlk önce Telefonumuzun cihaz hafızasında ne var ne yok kontrol ediyoruz. Çünkü format işlemi sırasında Telefonda sizin tarafınızdan yüklenen tüm melodiler,oyunlar,programlar vs. silinecektir. Ayrıca Telefon Rehberide silinir. O yüzden kayıtların Sim...
  2. Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı

Nokia C6 Telefon Fiyatı ne kadar acaba kızlar Nokia C6 Telefonu almayı çok istiyorum fiyatını bilen var mı
  3. Nokia 6 Yeni Telefon Modeli

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli

Nokia 6 Yeni Telefon Modeli Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda cep telefonu markaları arasında en çok tercih edilen ünlü markalardan biri olan Nokia'nın çıkartmış olduğu 6 yeni model telefondan bahsedeceğiz sizlere:) Nokia, Lumia ailesini genişletmeye devam ediyor. 2'si Windows Phone olmak üzere toplam 6 yeni telefon modeli geliyor.Bu sene 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında...
  4. Nokia Telefon Kullananlara Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Bilgileri

Nokia Telefon Kullananlara Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Bilgileri

Nokia Güvenlik Kodu Bulma Nokia Güvenlik Kodu Öğrenme Nokia Güvenlik Kodu Çözme Sevgili melekler, eğer Nokia marka telefon kullanıyorsanız ve telefonunuzun nokia güvenlik kodu kaç bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, bu sayfamızda bilgilerini vereceğimiz Nokia güvenlik kodu öğrenme ile ilgili açıklamalarımızı dikkatlice okuyup uygulayınız.. :) Nokia Güvenlik Kodu Kırma sitesine girip imei...
  5. Valentino’dan yeni bir parfüm daha!

Valentino’dan yeni bir parfüm daha!

Valentino parfümleri Valentina Assoluto Biz bayanların vazgeçilmezleri arasında yerini alan parfümleri kokularıyla baş döndürmeye devam ediyor. İddialı markaların parfümlerini takip eden melekler bu haberimiz sizler için! Valentino piyasayı kasıp kavuran parfümü Valentina’nın ardından Valentina Assoluto’yu beğeniye sundu. Kadınsı kokular içinde kendine hemen yer edinecek olan Valentina...

Sayfayı Paylaş