gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

O ses Türkiye Nursena Ökten Gidiyorum şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nur sena Ökten 8 ocakta söylediği şarkı Gidiyorum O ses Türkiye Nursena Ökten 8 Ocak

8 Ocak akşamı ekranlarda yer alan O Ses Türkiye yarışmasında Nursena Ökten'in seslendirdiği Gidiyorum adlı şarkı çok beğeni topladı Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Nursena Ökten'in seslendirdiği gidiyorum şarkısının sözlerini sizlerle paylaşmak istedik.

Nursena Ökten Gidiyorum şarkı sözü

Zaman, sadece birazcık zaman
    Geçici bu öfke, bu hırs, bu intikam
    Acılarımız tarih kadar eski
    Nefes alıp vermek misali olağan
    Zaman sadece birazcık zaman
    Son bulduğu yerde sevgiler bir tek an
    Böyle benzer izler etrafında
    Alışkanlıklarımız bile sıradan
    Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde
    Gidiyorum kokun hala üzerimde
    Sana korkular bıraktım bir de yeni başlangıçlar
    Bir kendim bir ben gidiyorum
    Zaman sadece birazcık zaman
    Kızgınlığım yalnızlıktan korktuğumdan
    Bilirsin karanlıktan da ürkerim çocuklar gibi
    Işıkları hep yakarım bu korkudan

O ses Türkiye Nursena Ökten Gidiyorum şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nursena Ökten Gidiyorum şarkısı O Ses Türkiye 8 ocak

Nursena Ökten Gidiyorum şarkısı O Ses Türkiye 8 ocak

Merhaba arkadaşlar Nursena Ökten Gidiyorum şarkısı O Ses Türkiye 8 ocak o şarkı lazım bana
  2. O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

O Ses Türkiye Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözü

Mehmet ve Koray 8 ocakta söyledikleri şarkı O Ses Türkiye Mehmet ve Koray 8 Ocak Mehmet ve Koray il Divo şarkı sözlerini isteyen misafirimiz ve Melek'lerimiz için, 8 Ocak O Ses Türkiye yarışmasında ki Mehmet ve Koray İl Divo şarkısının sözlerini paylaşıyor ve bu şarkı, tüm bu şarkıyı sevenlere gelsin diyoruz :) Non so dove trovarti Non so come cercarti Ma sento una voce che Nel vento...
  3. O Ses Türkiye Ayça Aral Yarabbim Sen Büyüksün şarkı sözü

O Ses Türkiye Ayça Aral Yarabbim Sen Büyüksün şarkı sözü

Ayça Aral 8 ocakta söylediği şarkı O Ses Türkiye Ayça Aral 8 Ocak Ayça Aral Yarabbim Sen Büyüksün şarkı sözü Merhaba Melek'ler... O Ses Türkiye 8 ocak bölümünde Ayça Aral'ın seslendirdiği Yarabbim Sen Büyüksün şarkısının sözlerini, bu sayfamızda o şarkıyı seven herkes için paylaşıyoruz :) Yarabbim sen büyüksün Yarabbim sen görürsün Durdur geçen zamanı kulların gülsün Bütün saatler dursun...
  4. O Ses Türkiye Şahin Giray Cennet şarkı sözü

O Ses Türkiye Şahin Giray Cennet şarkı sözü

Şahin Giray 8 Ocakta söylediği şarkı O ses Türkiye 8 Ocak O Ses Türkiye Şahin Giray Cennet şarkı sözü O Ses Türkiye yarışmasında Ferhat Göçer'in seslendirdiği Cennet isimli şarkıyı Şahin Giray söyledi oldukçada beğeni gördü Melek'lerim. Biz de bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. Cennet şarkısının sözleri: Banane gelecekse dünyanın sonu Bitecekse bitsin artık hayat yolu Korkum...
  5. O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü

O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan 12 şubatta söylediği şarkı Zalim Oğuz Berkay Fidan 12 Şubat O Ses Türkiye Oğuz Berkay Fidan zalim şarkı sözü Oğuz Berkay fidan'ın 12 Şubat gecesi seslendirdiği Zalim adlı beğenilen şarkının sözlerini sizlerle ve Oğuz Berkay fidan hayranlarıyla bu sayfamızda paylaşıyoruz Melek'ler. Ellerine sağlık, hadi durma kutla bu zafer senin Yüreğine sağlık, yalan...

Sayfayı Paylaş