gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

odeabank nedir bilgi verirmisiniz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Hülya avşar çıkıyor odeabank falan diye, banka herhalde ama tam da anlamadım reklamdan, odeabank hakkında bilgi verirmisiniz ? :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Lübnan'ın en büyük bankası Bank Audi, Türkiye'de bankacılık yapmak üzere 12 yıl sonra sıfırdan lisans alan ilk banka oldu. Odeabank Bank Audi sal'nin Türkiye'deki yüzde yüz iştiraki olarak 15 Mart 2012 tarihinde kurulmuş bir anonim şirkettir. 20 Haziran 2012'de faaliyet izni almak için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'na başvuruda bulunmuş, 2 Ekim 2012 tarihinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu'ndan (BDDK) faaliyet iznini aldığını bildirmiştir.
    Odeabank Türkiyedeki İlk şubesini 1 Kasım 2012'de Maslakta açan Odeabank, 7 Aralık'ta 2. şubesini istanbul Güneşli'de, yine 7 Aralık'ta da 3. şubesini Kozyatağın'da açmıştır.

Daha detaylı bilgi için tıklayın

odeabank nedir bilgi verirmisiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast Sistemi nedir bilgi verirmisiniz

Kast sistemi nedir hangi ülkelerde uygulanır sistemin yürüyüşü nasıldır bilgi verirseniz sevinirim.
  2. instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana

instagram nedir bilgi verirmisiniz bana
  3. avrupa birliği nedir bilgi verirmisiniz lütfen

avrupa birliği nedir bilgi verirmisiniz lütfen

Hergün televizyonda dinliyoruz duyuyoruz avrupa birliğini ama tam olarak nedir ne değildir ne işe yarar bilmiyorum doğrusu.Kimseye sormaya da çekiniyorum.Anlatırmısınız burda?
  4. Kızılay ne zaman kuruldu bilgi verirmisiniz

Kızılay ne zaman kuruldu bilgi verirmisiniz

Kızılayla ilgili araştırmalarım var sizden isteğim Kızılay ne zaman kuruldu bu konu hakkında bilgiler vermeniz. Çok teşekkür ederim şimdiden..
  5. Şehzade Bayezid ne zaman ölmüş bilgi verirmisiniz

Şehzade Bayezid ne zaman ölmüş bilgi verirmisiniz

Merhaba.Benim merak ettiğim Şehzade Mehmetin ölüm tarihi.Şehzade Mustafa ne zaman ölmüş bilgi varmı sitede?

Sayfayı Paylaş