gebe
  1. _YıLDıZ_

_YıLDıZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

off...Ne Yapacağımı Hiç Bilmiyorum...off

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında _YıLDıZ_ tarafından paylaşıldı.

biri yardım etsin lise 1'e gidiyorum ve serviste çok tatlı bir çocuğu çok beğendim ama o lise 4 ne yapacağımı bilmiyorum çok az zamanım var

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Beni yanlis anlama tatlim ama, bence kendini derslerine versen daha ii olur :)
    Yani daha lise 1'e gidiyorsun, yasin cok genc :tik:
    Birak ona olan hayranligin sadece uzaktan ve masumca kalsin :)

Zamanla olacak seylerde, acele etme derim :)

Umarim bu yorumum icin kirilmazsin :kiss:

3. purplegirls

purplegirls Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yasın kucuk ama olsn bnce cocugun hakkında birz bilgi edin ona göre davran....

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Evet canim,o universiteye gidecek tabii kazanirsa,senin daha okulun ve cok yolun var.Ayrica olsa bile ayri ayri sehirlerde olacaksiniz ki bu da cok zor.Zamanin cok az fakat,o kadar da az degil, arkadas olmaya calisabilirsin.Belki de senin bilmedigin bir kiz arkadasi vardir.Yasina uygun bir arkadasin olacak zamanla.

5. tatlı.cadı

tatlı.cadı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer ona hoşlandığını söylemek istiyorsan bence ilk olarak onun yakın arkadaşlarıyla irtibata geçmelisin.. :) Bu şekilde onunla ilgili bilgi alabilirsin. :) yeterli bilgiye sahip olduğunda,onun sana uygun olup olmadığını anlarsın ve bu sayede daha mantıklı duygularına yön verirsin.. ;)

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

başlığı görünce çok önemli bişey zannettim bende.yanlış anlama küçümsemek adına demiyorum ama daha küçüksün ya,arkadaşlara katılyıorum önce okulunu düşün,gerisi zaten zamanla olur.
    konuyla ilgili olarak da şunu söyleyim,çocuk senden büyükmüş (yaş farkını demiyorum,okul var falan,sen 1 o son sınıf) aranızda bişey olsa bile bu yıl biticek okulu çocuğun,üniversiteyi kazanırsa ayrılırsınız direk ileriyi düşünüp yazıyorum bunları.üzülen de sen olursun canım.ki lise sona giden birisi de (hele bu devirde) liseye yeni başlayan biriyle gönül eğlendirmek amacıyla görüşür bana kalırsa.benim de fikrim bu canım.

7. _YıLDıZ_

_YıLDıZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bende öyle düşünmedim değil ama ne biliyim aynı servisteyiz ve unutmak zor oluyor ve sanırım sizin de düşündüğünüz gibi bir sevgilisi var yani anlamıyorum bir arkadaş gibi davranıyorlar bir kol kola giriyorlar felan ama bilemiyorum sanırım ben boş hayaller çindeyim :) :(

8. _YıLDıZ_

_YıLDıZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bir de bir şey daha danışmak istiyorum ben adını vermem doğru olurmu bilmiyorum o yüzden söylemiyorum ama bir sitede buldum onu ve acaba başka bir isimle tekrar üye olup onu ekleyip ağzını aramam çok mu acımasız olur görüşlerinize ihtiyacım var

9. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çocuğun sana karşı ilgisi varsa olur ama yaşın daha küçük acele etme bence

10. _YıLDıZ_

_YıLDıZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar başka biri olarak değil kendim olarak ekledim 2 ortak arkadaşımız vardı ekledim bende ama daha cevap gelmedi

11. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence senin düsünmen gereken okulun yani gelecegin

yazini okudum anladigim karadiyla sen ona ilgi duyyorsun ama karsi tarafta bisey yok sen sadece kendini üzersin inan bana senin karsina daha cok kiis cikacak her hoslandigin kisi ilede ask yasiyamazsin demi birak o sana ilgi duysun o gelsin senin yani na kizma bana sadece düsüncem

12. _YıLDıZ_

_YıLDıZ_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kızmıyorum tabiki hiç birinize hepinizin görüşleri için teşekkür ederim
    unutmayıda deniyorum
    zaten çok üstünede gitmiyorum ama unutmayı becerebilirmiyim bilmiyorum

13. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ...kesinikle katılıyorum...

off...Ne Yapacağımı Hiç Bilmiyorum...off konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam. Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum. Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse. tercihlerimde...
  2. off...

off...

saçlarımın gemen uzaması için ne yapmam qerek...
  3. Off

Off

Birazdan 2 tane sınavım var okulda son finallerim ve artık çekilmiyor bu sınavlar. Birde Sağolsun Duruel hocamın ne soracağı bile belli değil 4 saatlik uykuyla ayaktayım, grip oluyorum, uykum var. Sanırım şu an kimse benden daha çok gergin, sinirli,asabi ve uyuz olamaz...
  4. off neden ya ???

off neden ya ???

kızlar gercekten cokk merak ediyorum bu sorunun cevabını bir erkek sevgilisi olmasına ragmen neden son ayar müzik acıpp arabasında gezer kii... başka kızlara hava atmak için mi yokk eger böyleysee birisinin kafasını kıracagım...:bangin:
  5. play off sistemi nedir

play off sistemi nedir

ya genelde maçlar başlayacak diye duyuyorum bu kelimeyi play off sistemi nedir tam olarak bilgisi olan bana bilgi verebilir mi lütfen ?

Sayfayı Paylaş