gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

öğrenci sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Lütfen bana öğrenciler için yazılmış gözel sözleri yazar mısınızzzz tşkkk :)))

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

öğrenci sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öğrencileri Motive Edici Sözler.

Öğrencileri Motive Edici Sözler.

öğrenciyi motive edici sözler öğrencileri motive edici sözler ders çalışmaya ders çalışma motivasyon sözleri İnternette rastladığım öğrencileri motive edici sözleri aşağıdaki gibidir. Ancak, siz değerli öğretmenlerimiz de sınıflarınızda kullandığınız motive edici sözleri, tecrübelerinizi burada paylaşırsanız daha yararlı bir paylaşım olacaktır. Özel bir dershanenin dış kapısı üzerinde...
  2. Komik Öğrenci Sözleri 2012

Komik Öğrenci Sözleri 2012

2012 Yılında kullanabileceğimiz komik koskomik öğrenci sözleriniz var mı ? Yeni yılda kullanayım arkadaşlarıma bari teşekkür ediyom iyi yıllar diliyom yom yom yom :D:D
  3. 2012 Öğrenci Sözleri

2012 Öğrenci Sözleri

Komik genelde atasözlerinden uyarlamalı anonim sözlerden birazdan bahsedeceğiz meleklerim. Bu sözleri araştırırken birden öğrencilik yıllarıma gittim :D:D Acaba hiç bir şekilde kopya çekmeden öğrencilik yıllarını tamamlayan bir kişi varmıdır :D:D Hayır var ise özellikle sitemizde ve üyelerimiz arasında onu tebrik etmek istiyorum Helal olsun demek istiyorum. :dede: yaşlandık artık yaşlandıııık...
  4. Kısa ve güzel öğrenci sözleri

Kısa ve güzel öğrenci sözleri

Öğrenci Sözleri Öğrenci Sözleri Kısa Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda öğrenci olan üyelerimiz ve bütün öğrenci misafir kardeşlerimiz için, bir birinden güzel olan öğrenci sözlerini paylaşıma açıyoruz. Öğrenci öğrenciye baka baka 5 alır. İşleyen demir pas tutmaz, kopya çekmeye çalışan el rahat durmaz. Öğrenci yapamadığı yazılıya zor der. Bana kopya verenin 40...
  5. Komik Öğrenci Sözleri

Komik Öğrenci Sözleri

Komik Öğrenci Sözleri istiyorum ama hem yeni sözler olsun hemde çok komik sözler olsun :)

Sayfayı Paylaş