gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

okuldaki deprem

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

hatırlayanınız vardır elbet okulların ilk açıldığı gün deprem olmuştu.... din dersindeydik;deprem oldu hepimiz panik içindeyiz ne yapcaz derken hoca bizi sakinleştirmeye başladı sakin olun çocuklar geçti çocuklar derkeeeeennnn bi baktık hoca bizden önce fırlayıp kaçtı sınıftan :laugh::laugh::laugh: ertesi gün hatırlatıyoruz hocaya hocada tık yokkkk....:dil:

2. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: okuldaki deprem
    pek kıymetliymiş canı önden kaçıp gitmiş :)

3. tugggba

tugggba Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: okuldaki deprem

:laugh:hocanın aklından geçenleri tahmin ede biliyorum

4. toto

toto Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bi de din hocası olacak :)

okuldaki deprem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deprem

Deprem

Yer sarsıntısi görmek hamile kadının çöcuğunu düşürmesine, bir yerden bir yere göç etmeye, o bölgeye isabet edecek olan bela ve musibete, Bir dağın sarsılarak yerinden oynaması ve tekrar yerine oturması devlet başkanına ve halkına isabet edecek olan şidddet ve korkuya, Deprem olduğunu ve kimi insanların sağ kaldığını, kimilerinin de öldüğünü görmek oraya devlet adamlarının gelmesine ya da...
  2. depreM

depreM

Selam..Melike..16...Hayfan.. Memnun oldum.. :party:
  3. Konya'da Deprem, Konya Depremi

Konya'da Deprem, Konya Depremi

Merhaba meleklerim biraz önce bir arkadaşımızla görüştüğümde Konya'da 5.0 büyüklüğünde 5 km derinlikte bir deprem meydana gelmiş. Şu anda can kaybı bulunmamakta Gelişmeleri bu başlık altından vereceğiz. Haber ajanslara düştü bile meleklerim haberin detayı şu şekilde. Konya’nın Ilgın İlçesi’nde, Richter ölçeğine göre 5.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre can ve...
  4. Okulda deprem anında neler yapılması gerekiyor

Okulda deprem anında neler yapılması gerekiyor

Kızlar yakında okul açılacak ta ben adanada oturuyorum biliyorsunuz dün burada bi deprem oldu :S Okuldayım diyelim ki deprem oluyor neler yapmam gerekiyor. ( Allah korusunda hani diyelim ki oldu ) Bilgi için şimdiden teşekkür ediyorum.
  5. okul

okul

okul nedir okulda neler yapılır okul niçin kurulmuştur okuldaki temel görevimiz nedir acil lazımmmmmmmm

Sayfayı Paylaş