gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

omelle ayakkabıları

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

Ünlülerin ve dizilerin yeni gözde ayakkabılarından Omelle.Farklı stilde yaptığı ayakkabılar benim pek hoşafıma gitmedi ama beğenen melişimiz olabilir diye paylaşmak istedim..Özellikle topukları kılçıklı olanlar baya ilginç. Fiyatları ise dudak uçuklatıcı derece 875-945$ diye gidiyor! [​IMG]

Son düzenleme: 26 Ağustos 2009
omelle ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. Ayakkabılar

Ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Çantalar-ayakkabılar

Çantalar-ayakkabılar

2011 Kışına hazırlık yapalım hanımlar. Bu ayakkabılar bizi kışa hazırlıycak fantastik seksi ve gösterişli ayakkabılar. Topuklu olduğu için beğenmiyceksiniz. 2011 Kış sezonu çantaları deri ve valiz tarzı dediğimiz şekildeler. Tam bizlik (:
  4. Maymun ayakkabılar

Maymun ayakkabılar

maymunlu ayakkabı ayakkabı,ayakkabı markaları,ayakkabı modeleri,kürklü bot,kürklü çizme Bu tarz bir ayakkabıyı ben asla giyemezdim,hatta baktıkça bile içim bir fena oluyor.. Yukarıdan bakınca insan,ayaklar da maymuna dönüşüveriyor hatuncağız,tühh..
  5. Abiye Ayakkabılar

Abiye Ayakkabılar

abiye ayakkabı modelleri 2012 abiye ayakkabılar abiye ayakkabı nasıl seçilir topuklu ayakkabılar hakkında bilgi için yazımıza buyrun Abiye Ayakkabılar ile yine ben geldim melekler :D:D Şıkır şıkır tıkır tıkır rahatlıkla giyebiliceğiniz hoş ayakkabı modelleri bulunmakta. mesela Mor Abiye Modellerinde Bulunan abiyelerin altına rahatlıkla giyebileceğiniz Abiye Ayakkabılar bunlar :D:D yada 2012...

Sayfayı Paylaş